Kelner / Gdańsk / Bistro 13

  • CAŁY ETAT
  • Gdańsk
  • Opublikowane 50 dni temu

Bistro B13

bbNowo otwierane Bistro B13 wraz z Villą Bałtycką z lokalizacją w Jelitkowie poszukuje osób, które będą chciały dołączyć do naszego wyjątkowego zespołu na stanowisku Kelner/Kelnerka.

Obowiązki:

  • Bezpośredni kontakt i obsługa Gości
  • Aktywna sprzedaż oferty gastronomicznej
  • Dbanie o wizerunek firmy
  • Świadczenie usług na najwyższym poziomie

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 1 rok
  • Znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem)
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w bezpośrednim kontakcie z Gościem
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Zaangażowanie, uczynność i uczciwość
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w weekendy i święta
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę/ zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju

Informacja dodatkowa:

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: rekrutacja@4-invest.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikuj na to stanowisko: rekrutacja@4-invest.com.pl

lub idź na skróty: Gmail / WP / Yahoo / Outlook