Kierownik Restauracji

  • CAŁY ETAT
  • Lublin
  • Opublikowane 80 dni temu

IKEA Retail Sp. z o.o.

Kierownik Restauracji, IKEA Retail, Lublin

Dobrze się składa, że się spotkaliśmy. Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi.  Wierzymy, że wartości, jakimi się kierujesz są ważniejsze niż twoje dotychczasowe doświadczenie. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. W IKEA każdy dzień jest inny. Spójrz z nami na świat z innej perspektywy.

O tobie:

  • masz prawdziwe zamiłowanie do gastronomii i lubisz odpowiadać na potrzeby klientów,
  • masz silne pragnienie, aby rozwijać siebie oraz wspierać swój zespół w rozwoju,
  • masz wykształcenie w obszarze biznesu, marketingu lub gastronomii,
  • masz silne zdolności przywódcze i doświadczenie w prowadzeniu oraz rozwoju zespołów w ramach sprzedaży detalicznej/komercyjnej,
  • jesteś entuzjastyczny i lubisz szybkie tempo pracy,
  • potrafisz pracować na poziomie strategicznym, taktycznym i operacyjnym,
  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim,
  • masz elastyczne podejście do godzin pracy, jesteś gotowy/a do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy.

O stanowisku: Głównym zadaniem Kierownika Restauracji jest… sprzedaż mebli. Jako Kierownik Restauracji będziesz dbał o to, aby klienci sklepu IKEA spędzali w nim jak najwięcej czasu. Będziesz odpowiadał za to, aby na klientów IKEA zawsze czekały atrakcyjne propozycje menu w korzystnych cenach i w miejscu, o atmosferze, która będzie zachęcała do ponownych odwiedzin w sklepie.

Główne zadania:

  • tworzenie koncepcji marketingowych i planowanie działalności handlowej tego obszaru,
  • współpraca ze swoim zespołem, działem IKEA Food oraz innymi działami w sklepie, w celu maksymalizacji wyników i rozwoju biznesu,
  • aktywny udział w tworzeniu oraz wdrażanie długoterminowej strategii rozwoju działu,
  • koordynowanie pracy zespołu i rozwój pracowników Restauracji,
  • przyciąganie klientów do Restauracji oraz zachęcanie ich do powrotu dzięki ofercie dobrej jakości produktów w najniższych cenach.

Oferujemy

  • kilkutygodniowe szkolenia wprowadzające, przeprowadzane na terenie całej Polski,
  • program lojalnościowy Tack!
  • opiekę medyczną dla pracowników, dofinansowaną przez IKEA opiekę medyczną dla rodzin oraz kartę Multi Sport,
  • system kafeteryjny,
  • ubezpieczenie NWW oraz plan emerytalny,
  • nagrody jubileuszowe, prezenty okolicznościowe, imprezy okolicznościowe.

Spodziewamy się, że rynek artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce potroi się do 2035 roku, z IKEA jako liderem branży. Lublin jest naszym kolejnym domem.

Dowiedz się więcej o nowym sklepie IKEA w Lublinie na www.ikea.pl/lublin

Aplikuj na to stanowisko: magdalena.kochanowicz@ikea.com

lub idź na skróty: Gmail / WP / Yahoo / Outlook