Kucharz / Chef de Partie / Demichef de Partie

ŚWK

Obecnie poszukujemy pracownika  na stanowisko:

Kucharz/ Demi chef de Partie / Chef de Partie

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

WYMAGANIA:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego, podstawowa znajomość języka angielskiego.
  • Nastawienie na wysoką jakość świadczonych usług.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne.
  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Gotowość do pracy w weekendy i święta.
  • Odpowiedzialność i kreatywność.
  • Znajomość standardów zgodnie z regulacjami HACCP.

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie dań o wysokiej jakości,
  • Przygotowywanie i serwowanie dań gorących i zimnych do bufetu, z menu oraz dania z karty.
  • Współodpowiedzialność za jakość dań wychodzących z kuchni.
  • Przemienne wykonywanie pracy na różnych stanowiskach w kuchni.
  • Współprojektowanie nowych potraw.
  • Bardzo dobra znajomość potraw/dań.
  • Współodpowiedzialność za miejsce pracy – przestrzeganie standardów zgodnie z regulacjami HACCP.
  •   Sprawdzanie kompletności potraw.

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie od 1900 euro jest uzależnione od wykształcenia oraz kwalifikacji zawodowych.
  • Zakwaterowanie oraz pomoc w znalezieniu własnego mieszkania.
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony

  • Pełen etat (40 godzin tygodniowo, 5 dni w tygodniu)

  • System szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego.
  • Dofinansowanie do biletów lokalnego transportu publicznego.
  • Uniform oraz jego bezpłatne czyszczenie.
  • Przed rozpoczęciem kilkudniowe szkolenie wprowadzające (orientacja po miejscu pracy).

CV, list motywacyjny, odpowiednie certyfikaty sporządzone w języku niemieckim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych proszę przesłać na adres mailowy m.goworek@ohp.pl z dopiskiem „ELBBRUCKEN HH”

Termin składania dokumentów aplikacyjnych 30.06.2017 r.

Prosimy o załączenie klauzuli:

wersja w języku niemieckim: Ich bin einverstanden, dass meine in diesem Arbeitsangebot enthaltenen personalen Daten durch die Firma für die Rekrutierungszwecke verwendet werden, gemäβ dem Gesetz vom 29.08.1997 über den Schutz der Personaldaten (Gesetzblatt von 2016, Pos. 922 mit späteren Änderungen).

lub idź na skróty: Gmail / WP / Yahoo / Outlook