Kucharz – Chef de Partie / Francja, Alpy

Agencja GSU INTER-WORK poszukuje dla jednego ze swoich klientów,
osób chętnych do pracy na stanowisku:

Kucharz / Chef de partie

Miejsce pracy: Alpy Francuskie

Data rozpoczęcia pracy: grudzień 2017

Stawka: 1 400 – 1 700 € netto

OPIS STANOWISKA:

Oferujemy sezonową pracę dla kucharzy (chef de partie) w renomowanych placówkach hotelarskich i gastronomicznych (hotele 5-gwiazdkowe oraz restauracje z odznaczeniami Michelin) we francuskich Alpach.

WYMAGANIA:

  • min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka francuskiego (znajomość innego języka obcego – angielski lub niemiecki – będzie dodatkowym atutem)
  • wykształcenie kierunkowe poświadczone dyplomem ukończenia szkoły o profilu gastronomiczno-hotelarskim
  • gotowość do przedłożenia referencji z poprzednich okresów zatrudnienia
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia we Francji na okres 4-6 miesięcy

OFERUJEMY:

  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z zagranicznym pracodawcą
  • pracę w renomowanych placówkach hotelarskich i gastronomicznych (hotele 5-gwiazdkowe oraz restauracje z odznaczeniami Michelin)
  • wynagrodzenie na poziomie 1 400 – 1 700 € netto miesięcznie (ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia i umiejętności)
  • gwarancję 39-42 godzin pracy tygodniowo / 5-dniowy tydzień pracy
  • nieodpłatne zakwaterowanie na czas trwania kontraktu
  • jeden posiłek dziennie (obiad lub obiadokolacja w zależności od grafiku) z partycypacją finansową Pracownika w wysokości 3€ za posiłek
  • ubezpieczenie 100% po pierwszym miesiącu kontraktu

Aplikuj na to stanowisko: biuro@gsuinter-work.pl

lub idź na skróty: Gmail / WP / Yahoo / Outlook