Kucharz, Nimecy

X-NONE

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:Standardowy;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-priority:99;
mso-style-parent:”";
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin-top:0cm;
mso-para-margin-right:0cm;
mso-para-margin-bottom:8.0pt;
mso-para-margin-left:0cm;
line-height:107%;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:11.0pt;
font-family:”Calibri”,sans-serif;
mso-ascii-font-family:Calibri;
mso-ascii-theme-font:minor-latin;
mso-hansi-font-family:Calibri;
mso-hansi-theme-font:minor-latin;
mso-bidi-font-family:”Times New Roman”;
mso-bidi-theme-font:minor-bidi;
mso-fareast-language:EN-US;}

Agencja pracy Polvik Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Plusvikar z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie Państw Skandynawskich: Norwegii, Szwecji, Danii, a także Wielkiej Brytanii, Holandii i Niemiec.

Nasi Klienci korzystają z naszej pomocy w zakresie:

  • rekrutacji i selekcji pracowników
  • doradztwa w zakresie HR i wsparcia rozwoju pracowników
  • szkoleń personalnych

Dla swojego klienta firma Polvik Sp. z o. o. aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko Kucharz  na terenie Niemiec, Szlezwik-Holsztyn.

Obowiązki:

Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie praca w hotelowej kuchni, przygotowywanie dań oraz dbałość o estetyczność serwowanych potraw.

Wymagania:

·         komunikatywna znajomość j. niemieckiego bądź j. angielskiego – warunek konieczny,

·         min. 2 lata doświadczenia w pracy jako kucharz,

·         umiejętność przygotowywanie potraw zgodnie ze standardami restauracji,

·         dbanie o prawidłowe magazynowanie oraz przestrzeganie zasad postępowania z żywnością,

·         pasja do gotowania,

Oferujemy:

·         zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,

·         atrakcyjne wynagrodzenie,

·         możliwość zjazdów do domu,

·         możliwość rozwoju i długoterminową współpracę,

·         zapewniamy zakwaterowanie,

·         minimum 40h pracy / tygodniowo,

·         ubezpieczenie zdrowotne,

Ponadto :

Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy oraz zapewnią opiekę przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia.

Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem
top@polvik.com.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).

lub idź na skróty: Gmail / WP / Yahoo / Outlook