KUCHARZ (Okolice Wrocławia)

  • CAŁY ETAT
  • Wrocław
  • Opublikowane 120 dni temu

Business Bridge Group Sp. z o.o.

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o.jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta –obiektu hotelowo-restauracyjnego– osoby do pracy, na stanowisku:

KUCHARZ

Miejsce pracy: okolice Wrocławia

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

•    samodzielne wykonywanie potraw, odpowiedzialność za jakość i ilość potraw,
•    sporządzanie zapotrzebowania na surowce,
•    dbanie o czystość i porządek na kuchni,
•    przeprowadzanie inwentaryzacji,
•    odpowiedzialność za wizerunek restauracji i satysfakcję gości.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

•    posiadasz min.2 lat doświadczenia związanego z pracą na podobnym stanowisku,
•    posiadasz zmysły smaku, zapachu rozróżniania barw oraz sprawność manualną,
•    posiadasz umiejętność pracy w zespole,
•    potrafisz pracować pod presją czasu,
•    jesteś odpowiedzialny, komunikatywny, ambitny.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

•    umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie,
•    dobrą atmosferę w pracy,
•    możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV na adres rekrutacje@bbgroup.com.pl z dopiskiem  Kucharz/WROCŁAW

Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355.
Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”.

Aplikuj na to stanowisko: rekrutacje@bbgroup.com.pl

lub idź na skróty: Gmail / WP / Yahoo / Outlook