Szef Kuchni

  • CAŁY ETAT
  • Pisz
  • Opublikowane 59 dni temu

https://www.facebook.com/HotelJablon/ Jabłoń Lake Resort sp. z o.o.

Jabłoń Lake Resort to całoroczny ośrodek położony w sercu Puszczy Piskiej nad malowniczym Jeziorem Brzozolasek. Sercem naszego miejsca jest kuchnia – oparta na regionalnych produktach i sezonowości.

Odznaczenia :

Produkt Warmia i Mazury 2016

Dziedzictwo Kulinarne Warmia Mazury Powiśle 2017,

Certyfikat Jakości Trip Advisor 2017

Obecnie poszukujemy kandydatek /kandydatów na stanowisko:

Szef kuchni

Opis stanowiska:

§  Zarządzanie kuchnią, w tym przygotowanie posiłków najwyższej jakości zgodnie z recepturami i standardami,

§  Opracowanie projektu menu,

§  Monitorowanie trendów w branży,

§  Realizacja planów sprzedaży,

§  Kontrola kosztów i dokumentacji kosztowej,

§  Kontrola stanów magazynowych,

§  Zarządzanie, inspirowanie, szkolenie i motywowanie podległych pracowników w celu zapewnienie najwyższych standardów,

§  Współpraca z działem sprzedaży, przy organizacji  bankietów, imprez i konferencji,

§  Dbałość o procedury ustawowe i HACCP,

§  Ustalenia menu imprez okolicznościowych,

§  Kształtowanie oraz dokonywanie racjonalnych zmian w zakresie menu (sezonowość) opracowywanie nowych przepisów we współpracy z przełożonym oraz dokonywanie kalkulacji cenowej.

Wymagania:

§  Minimum trzy letnie doświadczenie na stanowisku szefa kuchni/zastępcy szefa kuchni,

§  Umiejętność optymalizacji kosztów produkcji,

§  Wiedza z zakresu HACCP,

§  Umiejętność zarządzania ludźmi,

§  Samodzielność oraz umiejętność pracy i podejmowania decyzji pod presja czasu,

§  Dyspozycyjność, rzetelność, operatywność, kreatywność, zaangażowanie,

§  Umiejętności kulinarne w zakresie kuchni europejskiej i nie tylko, znajomość najnowszych trendów w gastronomii

§  Prawo jazdy kat.B

§  Mile widziany język angielski

Oferujemy:

§  ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

§  umowę współpracy

§  możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

§  atrakcyjne wynagrodzenie.

§  możliwość zakwaterowania.

Zainteresowane osoby prosiły o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:

Team.tandem@gmail.com lub recepcja@jablon-resort.pl

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Aplikuj na to stanowisko: recepcja@jablon-resort.pl

lub idź na skróty: Gmail / WP / Yahoo / Outlook