SZEF KUCHNI

Akcja Job

GRUPA AKCJA JOB
LIBRA EUROPE – Agencja Pracy Tymczasowej – NR CERTYFIKATU 9778 dla swojego Klienta z branży spożywczej, poszukuje osób na stanowisko:

SZEF KUCHNI

Miejsce pracy: Lutowiska k. Czarnej Góry (blisko Ustrzyk Dolnych)

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku Szefa kuchni – min. 3 lata,
- wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),
- doskonała znajomość kuchni polskiej (mile widziana znajomość regionalnej kuchni Karpat wschodnich),
- umiejętność obsługi komputera i środowiska MS Office,
- mile widziana znajomość systemu LSI,
- prawo jazdy kat. B.,
- bardzo dobra organizacja pracy.

Zadania:
- organizowanie oraz kierowanie pracą kucharek i pomocy kuchennych,
- przeciwdziałanie marnotrawstwu i niegospodarności w kuchni ,
- zarządzanie stanem magazynów kuchennych (zamawianie materiałów i surowców),
- przygotowywanie urządzeń do pracy,
- przestrzeganie zasad GHP, GMP I HACCP,
- wstępna obróbka surowców do produkcji potraw,
- sporządzanie potraw, napojów i deserów według receptur gastronomicznych,
- dbanie o najwyższą jakość, smak i estetykę potraw.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- komfortowe warunki pracy,
- bezpłatne zakwaterowanie lub pomoc w znalezieniu mieszkania.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Akcja Job zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Aplikuj na to stanowisko: kamil.jaworowski@akcjajob.pl

lub idź na skróty: Gmail / WP / Yahoo / Outlook