Targi Wine Expo Poland i Warsaw Oil Festival 2018

Wiosna zapowiada nowości. Dlatego już teraz warto zaplanować udział w kolejnej odsłonie Targów Wine Expo Poland i Warsaw Oil Festival 2018.

Już czwarty raz podczas najważniejszych targów branżowych w stolicy spotkają się przedstawiciele branży wina z Polski i ze świata. Targi odbędą się tradycyjnie w ostatni weekend października (26-27 października) w Warszawie. Warto zapamiętać tę datę.

Czwarta edycja targów przyniesie pewne zmiany. Impreza odbędzie się w nowej lokalizacji – nowo powstałej hali Global Expo przy Modlińskiej 6D w Warszawie. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze Wine Expo Poland 2018 nabierze zupełnie innego wymiaru. Organizatorzy zapowiadają także szereg wydarzeń atrakcyjnych dla uczestników, zarówno tych traktujących targi, jako platformę do budowania i rozwijania marki i biznesu, jak i tych, którzy koncentrują się na podnoszeniu swojej winiarskiej wiedzy i umiejętności. Wszystko po to, by stworzyć gościom i wystawcom profesjonalną i komfortową przestrzeń komfortowej dla budowania relacji biznesowych, edukacji, czy poznawania oferty producentów wina z Europy, ale także spoza starego kontynentu. A w programie konferencje, szkolenia, seminaria branżowe, degustacje i wiele innych atrakcji.

Najlepszą rekomendacją dla IV edycji Wine Expo Poland i Warsaw Oil Festival 2018 niech będzie podsumowanie dotychczasowych edycji:
 ponad 2 tysiące importerów, dystrybutorów, sieci handlowych, super i hiper marketów, restauracji, winiarni, sommelierów, nabywców korporacyjnych i regularnych konsumentów,
 kilkanaście wydarzeń edukacyjnych i biznesowych z udziałem profesjonalistów – seminariów, konferencji, kursów mistrzowskich, warsztatów, konkursów, degustacji,
 rozwój biznesu – dla 70% wystawców finałem Wine Expo Poland jest podpisanie umowy,
 zwycięzcy i laureaci prestiżowego konkursu Wine Expo Poland Awards
 niekwestionowane korzyści dla uczestników targów – spotkanie międzynarodowej branży i biznesu, analiza rynku oraz dostęp do najbardziej aktualnej wiedzy.

Targom wina tradycyjnie towarzyszyć będzie Warsaw Oil Festival – jedyna taka impreza

w Polsce otwierająca drzwi do świata oliwy najwyższej jakości!
Więcej informacji: http://www.wineexpopoland.pl/ oraz http://www.warsawoilfestival.pl/