Weź udział w Gastro Meeting i zgarnij nagrody

Jesteś właścicielem lub menadżerem restauracji, a może należysz do grona dostawców towarów i usług dla branży HoReCa? Jeśli tak, weź udział w konferencji Gastro Meeting. Będziesz miał możliwość wzięcia udziału w jednym z trzech, przygotowanych dla uczestników konkursów. Wydarzenie odbędzie się już 28. listopada w Warszawie.

„Jesienna edycja będzie miała zupełnie nową odsłonę. Chcemy zaangażować uczestników konferencji i dać im jeszcze więcej okazji do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Dlatego przygotowaliśmy aż trzy konkursy. Udział w nich jest bezpłatny, na zwycięzców czekają m.in. nagrody finansowe” – wyjaśnia Rafał Krzycki z firmy Business Speed Dating Poland, organizator konferencji.

IMG_3849

„Expert Gastro Meeting” to konkurs na prelegenta konferencji. Mogą w nim wystartować zarówno restauratorzy, jak i dostawcy z branży gastronomicznej a także eksperci rynku oraz branżowi doradcy. „Czekamy na zgłoszenia od osób, które mają pomysł na merytoryczną prelekcję, chcą się pochwalić swoją historią czy ciekawym case study, forma wystąpienia jest całkowicie dowolna” – tłumaczy organizator. O tym, kto zostanie laureatem zdecyduje publiczność. Na zwycięzcę czeka 5 000 PLN i tytuł „Expert Hotel Meeting 2017”.

Szczegóły: www.gastro.bsdpoland.pl/expert

W kolejnym konkursie wygrać można m.in.: stoisko, udział w spotkaniach z kupcami oraz możliwość zaprezentowania swojego produktu lub usługi na głównej scenie! „The Best Innovation” to konkurs przygotowany z myślą o producentach i dystrybutorach produktów lub usług w sektorze HoReCa. Jedyny taki na rynku, a co więcej zupełnie bezpłatny. Mogą wziąć w nim udział wszyscy dostawcy HoReCa, niezależnie od tego czy wykupili udział w konferencji czy nie. Wystarczy przekonać jury, że to Twój produkt lub usługa są innowacyjne i wyjątkowe. Konkurs to szansa na bezpłatną promocję wśród potencjalnych klientów, dlatego warto wziąć w nim udział.

Szczegóły: www.gastro.bsdpoland.pl/innovation

Ideą ostatniego konkursu jest promowanie dobrych relacji na linii restaurator-dostawca. „Professional Buyer” to konkurs, w którym oceniany będzie profesjonalizm właścicieli i menadżerów hoteli. Żeby wziąć w nim udział wystarczy zgłosić swoje uczestnictwo w Business Speed Dating i wykazać się zaangażowaniem podczas spotkań z potencjalnymi kontrahentami. Na zwycięzców czeka tytuł „Professional Buyer” oraz 5 000 złotych!

Szczegóły: www.gastro.bsdpoland.pl/professional-buyer

W poprzedniej edycji Gastro Meeting wzięło udział ponad 200 restauratorów oraz szerokie grono specjalistów z branży gastronomicznej. Dla właścicieli i managerów restauratorów wstęp na konferencję jest bezpłatny. Wystarczy się wcześniej zarejestrować

IMG_3205

Czas i miejsce: 28 listopada, hotel DoubleTree by Hilton, Warszawa

Informacje dotyczące konferencji znajdują się na: www.gastro.bsdpoland.pl