Wielki pre-opening w Stacji Food Hall, czyli czas na tasting!

Najbardziej wyczekiwana gastro miejscówka na Pomorzu i jednocześnie największy food hall w Trójmieście już niebawem otworzy się w gdańskim Wrzeszczu. To idealna okazja do świętowania, dlatego specjalnie dla wszystkich fanów streetowej kuchni i najlepszej muzyki przygotowaliśmy cykl imprez pre-openingowych na przełomie czerwca i lipca.

Podczas wydarzenia, specjalnie zaproszeni Goście Stacji, będą mieli okazję nie tylko spróbować przysmaków od topowych przedstawicieli światowego streetfoodu z Trójmiasta, ale także poczuć atmosferę świeżo wykończonej i gotowej do działania przestrzeni spotkań dla 600 osób.

Pre-opening to obowiązkowa pozycja w kalendarzu każdego foodie, a jednocześnie próba generalna przed wielkim otwarciem Stacji, dlatego każdy z zaproszonych przez nas Gości będzie mógł poczuć się jak przedstawiciel komisji przyznającej gwiazdki Michelin i w krótkiej ankiecie ocenić wrażenia kulinarne oraz obsługę.

Ilość miejsc na każdą z imprez cyklu będzie ograniczona, a o wejściu na listę Gości decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Koniecznie śledźcie profile Stacji Food Hall na Facebooku i Instagramie – to właśnie tam opublikowane zostaną dokładne daty oraz formularz zgłoszeniowy niezbędny do zapisu na imprezę.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Stacja Food Hall to największa kulinarna miejscówka Trójmiasta, która już niebawem otworzy się w gdańskim Wrzeszczu. W tym miejscu nie tylko dobrze zjesz, ale także spędzisz swój wolny czas w niezobowiązującej atmosferze, na pełnym chillu, z dobrą muzyką w tle.

Znajdziesz tu prawie 30 restauracji i barów, w których serwowane będą autentyczne streetowe przysmaki z całego świata, m.in. azjatyckie noodle, amerykańskie sandwiche, autorskie makarony, gruzińskie specjalności, hiszpańskie tapasy, a nawet kaszubskie śledzie. Swoje koncepty kulinarne otwierają tu ludzie z pasją, kochający gotować i karmić ludzi.

W Stacji obowiązują tylko 3 zasady – wysiadasz, smakujesz, imprezujesz.

Stacja Food Hall. Tasty Freedom.
Gdańsk Wrzeszcz, ul. Kilińskiego 4
party@stacjafoodhall.pl
www.stacjafoodhall.pl / www.facebook.pl/stacjafoodhallwww.instagram.com/stacja_food_hall