CZAS NA ROZWIĄZANIA…

„Czas na rozwiązania. Rozgryzamy problemy polskiej gastronomii” to tytuł kolejnej konferencji organizowanej przez miesięcznik „Food Service”. 19 lutego 2015 roku w Hotelu Regent w Warszawie, spotkamy się w gronie praktyków, aby podzielić się wiedzą o tym, jak radzić sobie z codziennymi problemami prowadząc firmę w realiach polskiej gastronomii i jakich błędów unikać, aby nie tracić pieniędzy.

Program konferencji podzielony jest na bloki tematyczne, w których omawiane będą problemy dotyczące pięciu najważniejszych obszarów branży HoReCa: Kuchnia i Serwis, Dostawcy i Produkt, Wizerunek, Finanse oraz Marketing.

Layout 1 copy 6Prelegenci biorący udział w panelu podzielą się informacjami m.in.: na temat doboru najlepszych pracowników, utrzymaniu wysokiej jakości posiłków bez nadwyrężania budżetu, sprawnym zarządzaniu finansami, ratowaniu wizerunku swojej firmy czy nowego spojrzenia na marketing w gastronomicznym biznesie.

Do tego grona wykładowców i panelistów zaprosiliśmy m.in.: Pawła Fabisia (Mąka i Woda), Pawła Grubę (Kafe Zielony Niedźwiedź), Agnieszkę Małkiewicz (HoReCa Communications), Artura Moroza (Bulaj), Daniela Pawełka (Butchery & Wine, Brasserie Warszawska), Adama Pawłowskiego (Northcote), Jakuba Pieniążka (Fish Lovers), Ewę Malikę Szyc-Juchnowicz (Malika), Agatę Wojdę (Opasły Tom).

Konferencję poprowadzi Agata Godlewska redaktor prowadząca miesięcznika „Food Service”.

Do uczestnictwa w konferencji zapraszamy właścicieli i menadżerów restauracji, szefów kuchni, przyszłych restauratorów, agencje PR, firmy zaopatrujące sektor HoReCa, media związane z profesjonalną gastronomią oraz osoby zainteresowane tematyką kulinarną  pragnące rozwijać się zawodowo w tej branży.

 

Więcej informacji na stronie:

www.konferencje.media.com.pl/czasnarozwiazania

 

Kontakt dla mediów:

Katarzyna Włostowska
tel.: 022 514 65 05
katarzyna.wlostowska@media.com.pl