GRAAL inwestuje w sektor HoReCa.

Firma GRAAL, lider produktów rybnych w Polsce, poszerza swoją działalność o segment HoReCa. W odpowiedzi na potrzeby tego sektora wprowadza specjalnie dostosowaną ofertę najwyższej jakości produktów. 

W związku z nieustanny rozwojem firmy i w odpowiedzi na zapotrzebowanie branży gastronomicznej i hotelowej, firma GRAAL wprowadza specjalną linię HoReCa. To najwyższej jakości produkty stworzone specjalnie na potrzeby restauracji, cateringów, hoteli czy kawiarnii. Oferta marki jest indywidualnie dostosowana do oczekiwań przedstawicieli poszczególnych kategorii. Za rozwój i zarządzanie tym sektorem odpowiada Leszek Chamerski, który objął stanowisko dyrektora handlowego działu HoReCa i B2B w grupie GRAAL.

Jako lider przemysłu rybnego wyznaczamy nowe ścieżki i kreujemy wyjątkową jakość. Rynek skłania nas do podejmowania nowych wyzwań i motywuje do działania, a sektor gastronomiczny charakteryzuje się wysokim potencjałem, który postanowiliśmy wykorzystać. W naszej nowej ofercie stawiamy na sprawdzone produkty i najlepszych specjalistów, aby współpraca z m.in. z restauratorami przebiega jeszcze sprawniej – podkreśla Leszek Chamerski, dyrektor handlowy działu HoReCa i B2B w Grupie GRAAL. Pragniemy dostarczać produkty szyte na miarę, ponieważ dla nas najważniejsze jest zaufanie klientów i zadowolenie z najwyższej jakości produktów, dlatego oferujemy możliwość dopasowania formy i gramatury do indywidualnych potrzeb – dodaje.

GRAAL będzie również prowadzić działania usprawniające współpracę z branżą HoReCa, dostosowując dystrybucję do potrzeb obsługi klientów.

 

Więcej informacji o marce na:

Stronie www: https://graalgroup.com.pl/horeca/

Profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/graalpolska/

Kontakt:
HoReCa@graal.pl
b2b@graal.pl
+48 58 677 58 20