Konkurs Barilla Czyni Mistrza!

Zastanawiałeś się kiedyś kim jest mistrz kuchni? Czy jest to top chef z renomowanej restauracji czy może rodzic, który każdego dnia z miłością przygotowuje posiłki swoim pociechom? Pasjonat odkrywający coraz to nowsze smaki i potrawy, czy miłośnik sprawdzonych dań, których przygotowanie ma opanowane do perfekcji? Czy mistrzem kuchni może być każdy? Nie mamy wątpliwości, że odpowiedź brzmi – TAK! Wystarczą chęci i produkty dobrej jakości.

Barilla Czyni Mistrza to konkurs organizowany przez markę Barilla, w którym codziennie do wygrania są mistrzowskie zestawy.

Weź udział i wygraj akcesoria kuchenne marki WMF, spełniające najwyższe wymagania w zakresie designu, jakości i funkcjonalności. W Twojej kuchni na pewno przydadzą się takie rzeczy jak: wspaniały nóż do ziół i sera, ceramiczny młynek do przypraw de lux, łyżka cedzakowa, tarka do sera i minutnik kuchenny Premium One. Ponadto co tydzień możesz wygrać bardzo atrakcyjne nagrody dodatkowe.

Poczuj się jak mistrz we własnej kuchni. Zasady są proste – włącz się do zabawy, zrób zdjęcie i wygrywaj! Szczegóły promocji są dostępne na stronie:

http://czynimistrza.pl/

Więcej informacji na:

www.barilla.pl