Nowe szkolenia i kontynuacja konkursów w trakcie Mazury HoReCa 2019!

Już za niespełna dwa miesiące branża HoReCa spotka się w Ostródzie w ramach wydarzenia Mazury HoReCa 2019. Wzorem poprzednich edycji organizatorzy stawiają nie tylko na element targowy, ale też szkolenia i konkursy.

W dniach 09-10.04.2019 r. w Expo Mazury w Ostródzie odbędzie się czwarta edycja targów Mazury HoReCa. Poprzednie edycje cieszyły się sporym zainteresowaniem wystawców i odwiedzających, każda z nich zgromadziła ponad  stu wystawców z branży gastronomicznej, hotelarskiej i cateringowej. Z czasem zakres wydarzenia został rozszerzony dodatkowo o cukiernictwo i piekarstwo ze względu na rosnące zainteresowanie branży najwyższej jakości pieczywem, wyrobami cukierniczymi  i deserami. Pozytywny odbiór tej inicjatywy skłonił organizatorów wydarzenia do jej kontynuacji również podczas Mazury HoReCa 2019.

Program Hosted Buyers

To, co wyróznia Mazury HoReCa to program Hosted Buyers, który  ma na celu zapoznanie Profesjonalnych Kupujących z Wystawcami i networking podczas wydarzenia. Jest on przeznaczony dla osób decyzyjnych, menedżerów, kierowników i/lub osób mających wpływ na funkcjonowanie hoteli, obiektów gastronomicznych, cukierniczych i piekarskich.

W ramach Programu HB Profesjonalni Kupujący prowadzą spotkania biznesowe z Wystawcami, którymi są dostawcy produktów dla kanału HoReCa, surowców i dodatków dla piekarni i cukierni, wyposażenia gastronomicznego, mebli hotelowych, rozwiązań i usług dla branży hotelarsko-gastronomicznej. Profesjonalni Kupujący, którzy zostaną zakwalifikowani przez Organizatora, zostaną zobowiązani do uczestniczenia w co najmniej dziesięciu piętnastominutowych spotkaniach z Wystawcami w wyznaczonym przez Organizatora miejscu w ciągu jednego dnia uczestnictwa w MH, czyli łącznie w co najmniej dwudziestu spotkaniach w ciągu dwóch dni. Spotkania z Wystawcami zostaną umówione wcześniej za pośrednictwem internetowego systemu organizacji spotkań.

Zapraszając Profesjonalnych Kupujących do Programu, Organizator Mazury HoReCa 2019 pokrywa ich koszty pobytu na Mazury HoReCa, czyli: dojazd, nocleg z 09 na 10.04.2019, wyżywienie. W zamian za to prowadzą oni – jako Profesjonalni Kupujący – spotkania z Wystawcami.

Zapraszamy do rejestracji w ramach Programu Hosted Buyers. Formularz zgłoszeniowy znajduje pod linkiem: http://mazuryhoreca.pl/formularz-zgloszeniowy-hb

Szkolenia w trakcie Mazury HoReCA 2019

Mazury HoReCa to nie tylko targi, ale też konkursy, prezentacje i szkolenia. Jak co roku istotny elementem będzie promocja polskiej  sztuki kulinarnej oraz dyskusje nad nowymi trendami w branży HoReCa. Podczas wydarzenia  odbędą się specjalistyczne szkolenia z zarządzania restauracją, jej finansami i personelem, które przeprowadzą Piotr Rogowski i Paweł Gruba, managerowie zewnętrzni V4B, trenerzy i doradcy z dużym doświadczeniem w branży gastronomicznej. Szkolenia dla restauratorów, właścicieli i managerów gastronomii, szefów kuchni i osób związanych z zarządzaniem personelem i kosztami są bezpłatne.

O technikach sprzedaży w turystyce, komunikacji z gośćmi i o tym jak zwiększyć obroty w branży hotelowej będzie można z kolei podyskutować w ramach szkolenia przygotowanego przez portal nocowanie.pl. Szkolenie to jest głównie skierowane do właścicieli obiektów wypoczynkowych oraz kadry zarządzającej. Więcej o szkoleniu na  https://bizneswturystyce-mazury.evenea.pl/

Strefa konkursowa w trakcie Mazury HoReCa 2019

Sercem targów Mazury HoReCa jest strefa konkursowa. W tym roku organizatorzy ogłosili już nabór do dwóch konkursów kulinarnych  – „Drób na Polskim Stole”, „Gęsina w Restauracji”, które to  są skierowane do profesjonalistów i uczniów szkół gastronomicznych. Organizatorem konkursów jest Iławskie Stowarzyszenie Producentów Gęsi. Konkursy te  są organizowane w ramach Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego. Nowością będzie Green Box Challenge. Konkurs ten skierowany jest zarówno do profesjonalistów jak i amatorów. W ramach zadania uczestnik otrzyma box- losowo wybrany zestaw warzyw i owoców, po otwarciu boxu zawodnicy mają 15 minut na dobór składników z bogatej oferty bufetu (dodatkowe owoce, warzywa, makarony, ryże, sosy, przyprawy oraz inne ingrediencje) oraz wybór naczyń jednorazowych. Następnie w przeciągu 60 minut muszą przygotować danie w stylu Premium Street Food – Vege.

Więcej o konkursach na www.mazuryhoreca.pl/konkursy

Podobnie jak w poprzednich edycjach, podczas Mazury HoReCa 2019 w Expo Mazury pojawią się ponadto młode talenty kulinarne, menedżerowie i właściciele hoteli, restauracji, nowych formatów gastronomicznych, firm cateringowych, cukierni, piekarni i lodziarni, dystrybutorzy produktów i usług – liderzy branży HoReCa.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http:// http://mazuryhoreca.pl

Zapraszamy do odwiedzenia targów! Bezpłatne zaproszenia można pobrać na stronie: https://expobilety.pl/targi/105