Wielki plebiscyt gastronomiczny MISTRZOWIE SMAKU 2018

Trwa wielki, ogólnopolski plebiscyt gastronomiczny MISTRZOWIE SMAKU 2018. Najlepsze lokale oraz kucharze, kelnerzy i barmani zostaną wybrani głosami klientów osobno w wielu województwach. Zwycięzcy z regionów odbiorą wyróżnienia podczas Międzynarodowych Targów Gastronomicznych POLAGRA Gastro i Invest Hotel w Poznaniu – największej i najważniejszej imprezy w branży gastronomicznej w Polsce.

5b2774ddd1888_o,size,969x565,q,71,h,6b8f6b

W gastronomii najważniejsza jest ocena klientów. Wszystko jedno, czy prowadzi się dużą restaurację czy małą jadłodajnię – liczy się dobry smak i miła obsługa. W plebiscycie MISTRZOWIE SMAKU 2018 prowadzonym przez dzienniki regionalne w wielu województwach w Polsce, laureatów prestiżowych tytułów i cennych nagród wybiorą ci, którzy mają największe prawo do oceny gastronomików – ich klienci.

Plebiscyt jest prowadzony pod patronatem Stowarzyszenia Kucharzy Polskich (www.kucharze.pl) – jednej z najstarszych organizacji kulinarnych w Polsce, zrzeszającej najlepszych kucharzy z całego kraju. Stowarzyszenie ufundowało prestiżowe nagrody dla laureatów w kategorii Kucharz Roku.

Czytaj więcej: http://www.polskatimes.pl/akcje/a/wielki-plebiscyt-gastronomiczny-mistrzowie-smaku-2018,13267397/