KONKURSY

Dorszowe Żniwa 2016 logomałeDorszowe Żniwa to jeden z najstarszych konkursów kulinarnych w Polsce, którego celem jest przede wszystkim promocja sztuki i tradycji kulinarnej oraz utrwalanie więzi i jedności kucharzy. Do rywalizacji w mistrzostwach stają profesjonalni kucharze z całej Polski, którzy poddają się ocenie profesjonalnego grona jurorów. Na wszystkich Gości corocznie czekają liczne atrakcje rodzinne, pokazy kulinarne, konkursy dla dzieci i dorosłych oraz degustacje potraw, przyrządzonych przez najlepszych kucharzy. Od kilku lat oprawę artystyczną wydarzenia zapewnia Hotel Zamek Gniew, który specjalnie dla Gości Dorszowych Żniw organizuje Turniej Rycerski rodem ze średniowiecza  oraz udostępnia Historyczny Park Rozrywki. Ogłoszenie wyników mistrzostw  odbywa się podczas uroczystej gali finałowej, na dziedzińcu zamkowym. więcej….

LOGO FOTOGRAFIA 2015Ogólnopolski Konkurs Fotografii Kulinarnej!

Bez względu na to czy jesteś zawodowym fotografem, czy uzdolnionym blogerem bądź pasjonatem – amatorem fotografowania, oceniamy pomysł na zdjęcie i technikę wykonania Nie liczy się talent kulinarny:)

więcej…

 

Schowek01W imieniu Międzynarodowych Targów Gdańskich SA oraz Stowarzyszenia Kucharzy Polskich mamy przyjemność zaprosić do udziału w trzeciej edycji Ogólnopolskiej Sztafety Kulinarnej Młodych Kucharzy, która towarzyszyć będzie 18. Targom Wyposażenia i Zaopatrzenia Gastronomii, Hoteli i Sklepów GASTROEXPO i odbędzie się w Centrum Wystawienniczo-Targowym AmberExpo w dniu 28 maja 2015 r.

więcej…

 

 

Dodaj komentarz