KONKURSY

Dorszowe Żniwa 2016 logomałeDorszowe Żniwa to jeden z najstarszych konkursów kulinarnych w Polsce, którego celem jest przede wszystkim promocja sztuki i tradycji kulinarnej oraz utrwalanie więzi i jedności kucharzy. Do rywalizacji w mistrzostwach stają profesjonalni kucharze z całej Polski, którzy poddają się ocenie profesjonalnego grona jurorów. Na wszystkich Gości corocznie czekają liczne atrakcje rodzinne, pokazy kulinarne, konkursy dla dzieci i dorosłych oraz degustacje potraw, przyrządzonych przez najlepszych kucharzy.

LOGO FOTOGRAFIA 2015Ogólnopolski Konkurs Fotografii Kulinarnej!

Bez względu na to czy jesteś zawodowym fotografem, czy uzdolnionym blogerem bądź pasjonatem – amatorem fotografowania, oceniamy pomysł na zdjęcie i technikę wykonania Nie liczy się talent kulinarny:)

więcej…

 

Schowek01W imieniu Międzynarodowych Targów Gdańskich SA oraz Stowarzyszenia Kucharzy Polskich mamy przyjemność zaprosić do udziału w trzeciej edycji Ogólnopolskiej Sztafety Kulinarnej Młodych Kucharzy, która towarzyszyć będzie 18. Targom Wyposażenia i Zaopatrzenia Gastronomii, Hoteli i Sklepów GASTROEXPO i odbędzie się w Centrum Wystawienniczo-Targowym AmberExpo w dniu 28 maja 2015 r.

więcej…

 

 

Dodaj komentarz