CHEFS ONLY, czyli spotkanie szefów kuchni

Już 27 października 2014, na Ptasiej Wyspie w Hotelu Mikołajki***** odbędzie się jedyne w swoim rodzaju wydarzenie branżowe CHEFS ONLY, czyli integracyjne spotkanie szefów kuchni.

Organizatorzy wydarzenia: Krzysztof Szulborski i Stowarzyszenie Kucharzy Polskich i Tomasz Milewski wraz z Hotelem Mikołajki***** przewidzieli w tym dniu wiele atrakcji, wśród których znajdzie się gra terenowa zawierająca takie aktywności jak paintball, quady oraz rejs statkiem.

Chefs Only logo tłonZwieńczeniem dnia będzie wspólne gotowanie oraz panel dyskusyjny zorganizowany przez Poradnik Restauratora.

Szefów kuchni, którzy przystąpią do rywalizacji w gotowaniu potraw z dyni, można będzie obserwować nieodpłatnie w godz. 16:00- 19:00.

Dodatkową atrakcją będą szkolenia kulinarne i pokazy carvingu przygotowane specjalnie dla dzieci i młodzieży z pobliskiego domu dziecka.
Wieczorem planowane są atrakcje tj. kręgle, bilard oraz degustacja wędzonych mięs i ryb. Specjalnie dla uczestników wydarzenia zostanie przygotowana kolacja, która będzie idealną okazją do dyskusji i wymiany doświadczeń.

 

SZEFOWIE KUCHNI będą gośćmi Hotel Mikołajki*****.
Obecność szefów kuchni, którzy nie otrzymali imiennego zaproszenia, odbywa się na zasadach komercyjnych, a koszt udziału wynosi 1.000 zł (w tym nocleg oraz wyżywienie).

Kontakt: Agnieszka Opłatkowska, tel. 504 477 710, e-mail: marketing@kucharze.pl