CHEFS ONLY edycja maj 2018, Hotelu Almond w Gdańsku

CHEFS ONLY edycja maj 2018, Gdańsk

zdjęcie do informacji prasowej_Pierwsze głośno komentowane przez media i jedno z najbardziej pożądanych w branży wydarzeń odbyło się w Mikołajkach w październiku 2014 r.  pod hasłem Chefs Only. Od tego czasu grupa szefów kuchni i cukierni z całej Polski spotyka się, aby w swobodnej atmosferze wymieniać doświadczenia i umacniać relacje. 

Gospodarzem majowej edycji jest hotel Almond Business & SPA w Gdańsku wraz z szefem kuchni restauracji Magiel, Przemysławem Langowskim.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników wspólne konkurencje zespołowe na stadionie Energa Gdańsk na Fun Arenie. Konkurencje pozwolą członkom zespołów poznać się wzajemnie lub zacieśnić relacje oraz stworzyć silne zespoły, które tego samego dnia staną podczas gotowania przy wspólnych stołach, aby wymienić się wiedzą i doświadczeniem. Do pracy w zespołach zaprosimy też 10 uczniów szkół gastronomicznych.

Tematem tegorocznej edycji jest PIEPRZ, który na stanowiska kucharskie dostarczy wchodzący na rynek Horeca w Polsce producent.

Organizatorem Chefs Only jest Marketing&More.

Kontakt: cho@chefsonly.pl