Gastro Meeting – konferencja dla profesjonalistów HORECA

Inspirujące prelekcje, merytoryczne dyskusje, rozmowy z potencjalnymi klientami i ekspertami rynku HoReCa – na to mogą liczyć uczestnicy jesiennej edycji konferencji Gastro Meeting 2017, która odbędzie się już  28. listopada w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.

GM

Wydarzenie adresowane jest do właścicieli i menadżerów restauracji oraz dostawców towarów i usług dla branży gastronomicznej. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać aż 12 inspirujących prelekcji ekspertów HORECA, którzy powiedzą o: radzeniu sobie z sytuacjami kryzysowymi w gastronomii, aspektach prawnych związanych z prowadzeniem restauracji, efektywnym zarządzaniu personelem, czy skutecznych działaniach marketingowych. Nie zabraknie przykładów success story i branżowych porażek. Autor najlepszego wystąpienia otrzymała tytuł – „Expert Gastro Meeting 2017”.

Podczas konferencji odbywać się będą również szybkie, bezpośrednie spotkania dostawców produktów i usług z osobami, które odpowiadają za zakupy po stronie klienta czyli tzw. Business Speed Dating.  „W ciągu jednego dnia takich rozmów odbywa się ponad tysiąc. I o to właśnie chodzi. Dostawca nie traci czasu i pieniędzy na podróże po kraju, może przedstawić swoją ofertę wielu potencjalnym klientom. Dla kupców to także wielka oszczędność czasu i szansa na nawiązanie kontaktów biznesowych” – wyjaśnia Rafał Krzycki, pomysłodawca formuły Business Speed Dating w Polsce, organizator Gastro Meeting.

Swój udział w Business Speed Dating zgłosiło już ponad 45 kupców. Wszyscy wezmą udział w konkursie „Professional Buyer”, którego ideą jest promowanie dobrych relacji na linii kupiec-dostawca. „Oceniane będą zaangażowanie i profesjonalizm właścicieli i menadżerów restauracji: wymiana danych kontaktowych, szczegółów ewentualnej współpracy oraz decyzyjność – czyli wszystko co jest niezbędne przy tego typu rozmowach handlowych” – tłumaczy Rafał Krzycki.

Podczas konferencji nastąpi również wręczenie statuetki „The Best Innovation 2017”. Laureata – firmę oferującą innowacyjne rozwiązanie dla branży gastronomicznej, pomogą wybrać sami restauratorzy.

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się na www.gastro.bsdpoland.pl