II Sylwester Szefów Kuchni i Cukierni w Hotelu Almond Business&SPA!

60 szefów kuchni wraz z osobami towarzyszącymi, przedstawiciele firm partnerskich oraz redaktorzy naczelni czołowych mediów branżowych i lifestyle’owych spotkają się już 29 października w Hotelu Almond Business & SPA w Gdańsku, by pożegnać 2018 rok.

Sylwester Szefow Kuchni i Cukierni

Organizatorzy wydarzenia doskonale wiedzą, że obowiązki zawodowe nieczęsto pozwalają Szefom Kuchni i Cukierni świętować Nowy Rok w standardowym terminie. Dlatego specjalnie dla nich przesunęli datę Sylwestra na inną.

Szefowie kuchni sporadycznie obchodzą Sylwestra, z uwagi na charakter zawodu, w jakim pracują. Warto zatem dać im szansę na to, aby tuż przed ogromem pracy, jaka na nich czeka w grudniu, złapali oddech i w gronie przyjaciół i znajomych z branży mogli podsumować kończący się rok. – mówi organizator wydarzenia, Krzysztof Szulborski.

W tym roku, oprócz specjalnego menu, które przygotuje Szef Kuchni Restauracja Magiel– Przemysław Langowski, zaplanowaliśmy mnóstw atrakcji – gry, zabawy, wspaniałą oprawę muzyczną, sylwestrowe fajerwerki i gorący parkiet aż do białego rana! A to wszystko w pirackim klimacie – dodaje Agnieszka Opłatkowska, koordynatorka wydarzenia.

Wydarzenie odbędzie się dzięki uprzejmości partnerów branżowych, którzy od lat wpierają działalność Stowarzyszenia Kucharzy Polskich.

42950884_1971770162899611_7911659960612683776_o

Informacje organizacyjne:
Miejsce: Hotel Almond Business & SPA w Gdańsku
Data: 29 października 2018 (poniedziałek)
Godz.: 19:00
Wstęp: obowiązują zaproszenia

Kontakt:

e-mail: marketing@kucharze.pl

FB: www.facebook.com/Stowarzyszenie.Kucharzy.Polskich/

sponsorzy

medialni