Smazymy.com i #WspieramLokalneLokale dla właścicieli lokalów

Odpowiadając na obecną sytuację kucharzy, szefów kuchni, restauratorów i cukierników, redakcja portalu gastronomicznego Smazymy.com, którego inicjatorem jest ZT Kruszwica, stworzyła kampanię społeczną #WspieramLokalneLokale. Kampania rozpoczęła się 20 marca br. Jej celem jest wsparcie punktów gastronomicznych, restauracji, cukierni oraz piekarni poprzez mobilizowanie konsumentów do składania zamówień w lokalnych restauracjach z dostawą do domu lub odbiorem osobistym.

Jednocześnie zachęca ona właścicieli m.in. restauracji, barów i cukierni do przyłączenia się do akcji #WspieramLokalneLokale poprzez informowanie o niej swoich klientów za pomocą dedykowanych materiałów, takich jak plakaty, banery internetowe czy formaty dedykowane mediom społecznościowym. Wspólne działanie pozwala dotrzeć z informacją o konkretnym lokalu i jego ofercie do większej liczby potencjalnych klientów.

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom z jakimi obecnie spotykają się właściciele szeroko rozumianych punktów gastronomicznych, przygotowaliśmy serię porad jak dostosować swój biznes do zmieniających się nieustannie zasad funkcjonowania życia społecznego w dobie kryzysu epidemiologicznego. Przygotowane porady i artykuły oparte są na sprawdzonych i rzetelnych źródłach, prezentują opinie ekspertów i ludzi bezpośrednio związanych z branżą. Wszystkie informacje będą na bieżąco umieszczane na funpag’e na Facebooku – smażymy oraz na portalu smażymy.com.

Działania realizowane w ramach kampanii prowadzone są głównie w internecie – na portalu Smazymy.com i jego fanpage’u na Facebooku. Informację o naszej kampanii zamieściły media branżowe na swoich portalach internetowych oraz profilach w mediach społecznościowych, grupy facebookowe zrzeszające ludzi związanych z gastronomią oraz współpracujące z nami na co dzień stowarzyszenia i instytucje.

Przydatne linki:
https://smazymy.com/wspieramlokalnelokale/
https://smazymy.com/prowadzisz-restauracje-cukiernie-bar-dolacz-do-akcji-wspieramlokalnelokale/ 

***
ZT Kruszwica
Osoba kontaktowa:
Katarzyna Noga
Marketing Manager B2B
Mobile: 0048 606 802 974
E-mail: Katarzyna.Noga@bunge.com