WARSAW FOOD EXPO JUŻ 12.09!

Międzynarodowe Targi Żywności WARSAW FOOD EXPO, jedno z największych wydarzeń branży spożywczej w Polsce, już 12-14. września!

Targi Warsaw Food Expo to kompleksowy przegląd oferty produktów dla sektora handlu i sektora HoReCa. Na miejscu spotkać będzie można ponad 200 wystawców, którzy zaprezentują nowości oraz trendy w produkcji żywności. Spotkają się tam czołowi producenci i dystrybutorzy żywności z decydentami w zakresie zakupów i zaopatrzenia ze sklepów i hurtowni spożywczych, stacjonarnych i internetowych, sieci handlowych, sektora HoReCa oraz z dystrybutorami i importerami żywności.

W tegorocznej edycji oferta targów została wzbogacona o trzy nowe strefy: Kosher Show PL (organziator: IFS Poland), w której prezentowane będą polskie produkty wysokiej jakości posiadające certyfikat koszerności, strefa Craft Zone, czyli produkty żywnościowe wytwarzane w sposób rzemieślniczy, z poszanowaniem tradycji i dobrego smaku oraz strefa Innovation and Inspiration Expo (organziator: IFS Poland), gdzie odwiedzający będą mogli zapoznać się z produktami i innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi stosowanymi w produkcji żywności i gotowych produktów.

Warsaw Food Expo to również zróżnicowany program konferencyjny, organizowany w ścisłej współpracy z partnerami targów. Jako uzupełnienie i dopełnienie wydarzenia przygotowana została prezentacja opakowań, technologii i maszyn stosowanych w sektorze spożywczym. Targi sprzyjać będą również nawiązywaniu i rozwijaniu efektywnych kontaktów biznesowych oraz konwersacjom branżowym.

==================================================================================
O Ptak Warsaw Expo
Ptak Warsaw Expo to największe centrum targowo-kongresowe w Europie Środkowo-Wschodniej. Doskonałe organizacji międzynarodowych targów, kongresów, konferencji, seminariów, imprez publicznych i innych wydarzeń komercyjnych również przez firmy zewnętrzne. Ptak Warsaw Expo składa się z 6 nowoczesnych hal wystawienniczych o łącznej powierzchni wewnętrznej 143 000 m2 i 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej. Ptak Warsaw Expo to jedyne centrum targowe w Polsce o tak wyjątkowej lokalizacji. Znajduje się 10 minut jazdy od największego międzynarodowego lotniska w kraju – warszawskiego lotniska Chopina i 15 minut jazdy od centrum Warszawy, na skrzyżowaniu najważniejszych dróg krajowych 57 i 58 oraz autostrady A2. Ptak Warsaw Expo jest idealnym miejscem na organizację spotkań biznesowych na najwyższym poziomie. Dowiedz się więcej na www.warsawexpo.eu