Partnerzy

gg
1 2 3 4 6

patronat honorowy struk

małyHotel Zamek Gniew, to potężna gotycka twierdza, siedziba królów, hetmanów i starostów, słynąca z turniejów rycerskich, zaciętych bitew i wspaniałych spektakli. Hotel Zamek Gniew to obiekt znajdujący się tuż nad brzegiem Wisły, 70 km od Gdańska. Gościom oferuje się tu noclegi w dwóch budynkach o zróżnicowanym standardzie: PAŁAC MARYSIEŃKI, czyli hotel*** o niezwykłej historii oraz HOTEL RYCERSKI – nowy budynek, o standardzie****. Goście mogą także skorzystać z oferty APARTAMENTÓW ZAMKOWYCH, czyli luksusowych, wygodnych i przestronnych komnat zlokalizowanych w Zamku.
Makro-LogoMAKRO Cash & Carry jest liderem w branży samoobsługowego handlu hurtowego. Usługi firmy, skierowane do przedsiębiorców, obejmują zarówno kompleksowe zaopatrzenie, jak i nowoczesne rozwiązania biznesowe. W MAKRO klienci znajdą pod jednym dachem artykuły spożywcze i przemysłowe w szerokim wyborze, doskonałej jakości i przystępnych cenach. Do dyspozycji kupujących są także usługi dodatkowe – m.in. doradztwo biznesowe czy szkolenia gastronomiczne.
cheman__logoFirma ChemaN jest producentem wysokiej jakości odzieży dla gastronomii. Wieloletnia współpraca z szefami kuchni oraz właścicielami inspiruje nas do tworzenia nowoczesnych, modnych i pełnych świeżości linii ubrań. To marka gwarantującą najwyższą jakość i zadowolenie klientów.
Dajar HoReCa kolorDAJAR HORECA, dział dedykowany profesjonalistom w branży gastronomicznej jest częścią europejskiego giganta w zakresie wyposażenia drobnego AGD oraz mebli ogrodowych, który swoim zasięgiem obejmuje już sporą część kontynentu. Od kliku lat DAJAR znajduje się w prestiżowym rankingu Polityki na 500 największych polskich przedsiębiorstw. DAJAR HORECA jest w tej chwili liderem rynku obsługującym wszystkie liczące się sieci hotelowe i restauracyjne oraz niezliczoną ilość klientów indywidualnych. Obiekty zaopatrujemy kompleksowo, począwszy od serwetki czy słomki na technologii kuchni i jej wyposażeniu skończywszy. Jednak naszym główną działalnością od lat to sztuka stołu: zastawa stołowa, szkło i sztućce. Jesteśmy bezpośrednim, a niejednokrotnie wyłącznym importerem największych światowych producentów. Z bardzo dobrym skutkiem od lat rozwijamy markę własną Ambition, czego ukoronowaniem jest związanie się partnersko z jednym z topowych kulinarnych show telewizyjnych. Jesteśmy obecni na wielu konkursach kulinarnych.
Gzella_logo_data (1)Gzella to synonim doskonałego smaku wędlin, tworzonego z pasją i zaangażowaniem od ponad 30 lat. Uzyskane doświadczenie i dbałość o jak najwyższą jakość wędlin z Borów Tucholski, powodują, że Gzella znajduje się w ścisłej czołówce największych firm mięsnych w Polsce. Nieustanne inwestycje i ciągły rozwój sprawiają, iż zakład produkcyjny Gzella należy do grona najnowocześniejszych w Europie. Dzięki własnej flocie transportowej i rozbudowanej logistyce, firma ma możliwość dotarcia ze swoimi wędlinami z Borów w najbardziej odległe zakątki kraju, gwarantując przy tym terminowość dostaw. Na szeroką ofertę produktową firmy składają się wysokogatunkowe mięsa, aromatyczne linie produktów z Kociewskiej Spiżarni, Skarby Kmicica, produkty drobiowe, czy wyjątkowa linia produktów bezglutenowych odznaczona logo „Produkt Roku. Wybór Konsumentów 2016”. Dbając o polskie tradycje i doceniając dorobek kulinarny naszych przodków Gzella odkrywa na nowo smaki poprzednich pokoleń dzięki ogólnopolskiej kampanii „Smaki Regionu”. Poprzez stronę internetową www.smakiregionu.pl można zapoznać się z wyjątkowymi przepisami regionalnymi, takimi jak Kiszka Ziemniaczana z grzybami w śmietanie, Steki wołowe z sosem rakowym, czy Klepiskowy Pieróg.
LogoPolmlek40_BlackFinalne-150x89Strategia rozwoju Grupy Polmlek opiera się na konsekwentnym ukierunkowanym działaniu zmierzającym do uzyskania pozycji lidera w branży mleczarskiej w kraju. Stały wzrost potencjału produkcyjnego, poprawa jakości oferowanych produktów oraz umacnianie pozycji marki Warmia to niektóre z elementów realizacji tej strategii.
FARMFRITES-150x52Farm Frites to rodzinna firma, która od ponad 40 lat specjalizuje się w produkcji wyrobów ziemniaczanych. Firma z międzynarodowym doświadczeniem, w 1992 roku firma pojawiała się w Polsce ze swoją profesjonalną ofertą dla gastronomii, a w 1994 roku rozpoczęła produkcję w fabryce w Lęborku. Farm Frites dba o to, by zagwarantować swoim Klientom najwyższą jakość i różnorodną ofertę, a nowości produktowe tworzone są w odpowiedzi na konkretne potrzeby rynku. Firma jako pierwsza wprowadziła na polski rynek wiele produktów, min. cienkie frytki charakterystyczne dla sieci restauracji typu fast food, stworzyła linię innowacyjnych frytek Fast Fry, czy ostatnio Quick Oven Fries – najszybsze frytki do przygotowania w profesjonalnych piecach. W tym roku firma wprowadziła też całą linię ziemniaczanych specjalności Let’s go mini, które dzięki różnorodności smaków oraz wyjątkowej wydajności zawojują menu w restauracjach. Farm Frites to marka, która jednoznacznie kojarzy się z profesjonalizmem i wysoką jakością.
logotyp ZZ_SA z R cmykWszystko zaczęło się od małej rozlewni wody czerpanej ze źródeł leżących na terenie Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Dzisiaj działamy w pięciu lokalizacjach zatrudniając blisko 600 pracowników, a nasze udziały wartościowe w rynku wody butelkowanej przekraczają 30%. Jesteśmy największym producentem wody butelkowanej w Polsce i od wielu lat niekwestionowanym liderem rynkowym. To dowód ogromnego zaufania, jakim konsumenci darzą nasze produkty.
logoFirma Ajfood Sp. z o.o. zajmuje się kreowaniem konceptów zwiększających atrakcyjność oferty dla klientów gastronomicznych.
Ścisła współpraca z Farm Frites zaowocowała stworzeniem m.in. konceptów łączących chrupiące frytki Farm Frites z soczystymi burgerami i stripsami ajfood (Chips & Chicken oraz Top Burgers & Fries).
Firma specjalizuje się w oferowaniu mrożonych produktów dedykowanych do gastronomii takich jak:
- produkty z kurczaka: stripsy, chicken wings, nuggets, chicken pops etc.
- różnego rodzaju burgery: 100% wołowe, drobiowe, drobiowo-wieprzowe,
- produkty uzupełniające: tłuszcz wołowy, toping do pizzy, kukurydza w kolbach itp.
Zapraszamy do współpracy: sprzedaz@ajfood.pl
pobrany plikWinterhalter Gastronom to wiodący europejski producent przemysłowych zmywarek do naczyń. Firma specjalizuje się w produkcji zmywarek dla piekarni i cukierni oraz hotelarstwa, gastronomii a także zakładów żywienia zbiorowego. Paleta produkcyjna obejmuje: maszyny do mycia naczyń, szkła, sztućców, garnków, blach do pieczenia przyrządów kuchennych, zmywarki tunelowe z przenośnikiem taśmowym. Winterhalter nie tylko dostarcza zmywarki. Swoim Klientom oferuje kompletne systemowe rozwiązania: od uzdatniania wody, poprzez szybkie, niezawodne i oszczędne w eksploatacji zmywarki, po środki czyszczące i nabłyszczające oraz odpowiednio dostosowany osprzęt (stoły, kosze, etc.).Firma Winterhalter oferuje rozwiązania w zakresie zmywania dostosowane do indywidualnych potrzeb i obiecuje tym samym nową jakość, która będzie doceniana przez długie lata podczas każdego procesu zmywania.
Schowek01Jesteśmy tu dla Was, dla Chefów kuchni, kucharzy, barmanów i w końcu dla zwykłych ludzi takich jak my, którzy kochają gotować! Dla ludzi, którzy bez dobrego jedzenia nie wyobrażają sobie życia.Kuchnia molekularna, kuchnia nowoczesna, kuchnia XXI wieku to nasza specjalność – tu liczy się produkt najwyższej jakości, który Wam oferujemy: Aromaty, Sous Vide, Smoking Gun, Pakowarki, Sosa, Syfony ISI i wiele innych. POLYSCIENCE – ponad 50 letnie doświadczenie w produkcji sprzętu laboratoryjnego co daje gwarancje najwyższej jakości – bo chyba nie chcesz ryzykować, że Twoje dania będą tylko w połowie dobre ? Tu liczy się precyzja! Postaw na PolyScience.Gwarantujemy dostępność produktu „od ręki”- szkolimy chefów kuchni
- szkolimy kucharzy
- doradzamy i pomagamy
- wyposażamy hotele i restauracje
Logo_RMWieloletnie doświadczenie RM GASTRO w produkcji, stała współpraca z ekspertami kulinarnymi oraz własne zaplecze projektowe zapewniają kompleksowe wsparcie dla Klienta i wysoką jakość oferowanych urządzeń. Nad prawidłowym i długoletnim działaniem sprzętu czuwa rozbudowana sieć serwisowa. Nasze urządzenia trafiają do profesjonalnych kuchni dlatego od produkcji, przez sprzedaż, użytkowanie i doradztwo kulinarne, aż po serwis, obsługują je wyłącznie profesjonaliści.
logopoloRobot Coupe, to specjalista urządzeń do przygotowania żywności, oferujący całą linie urządzeń dostosowujących się do Państwa rozmaitych wymagań profesjonalnych.
logo_pantonZakłady Tłuszczowe „Kruszwica” S.A. – największy w Polsce i jeden z największych w Europie Środkowej, przetwórca nasion oleistych i producent tłuszczów roślinnych. Spółka specjalizuje się w produkcji olejów konfekcjonowanych, margaryn oraz tłuszczów dla branży cukierniczej, piekarskiej oraz HoReCa. Oferuje szeroką gamę margaryn cukierniczych, charakteryzujących się wysoką jakością oraz właściwościami, spełniającymi różnorodne oczekiwania klientów. Wiodące marki margaryn to OPTIMA, MAESTRA, PRIMA, JEDYNA, BOLERO, MILAMA i AMADA. Firma oferuje również wysokiej jakości tłuszcze smażalnicze, produkowane w oparciu o surowce krajowe, tropikalne oraz ich modyfikacje co zapewnia najwyższą jakość smażonych potraw. Polecamy frytury: Solfryt (wyprodukowany na bazie wysokooleinowego oleju słonecznikowego), Olfryt Sun, Olfryt Plus, Pan Max i Tytan oraz 100% olej rzepakowy TOP Q.
ZT „Kruszwica” S.A. jest twórcą projektu Akademia Mistrza, kierowanego do uczestników branży cukierniczej, zainteresowanych rozwojem własnym i swoich biznesów, otwartych na wymianę doświadczeń, poznawanie nowych trendów, promujących politykę wysokiej jakości oraz zaangażowanych w rozwój Polskiego Rzemiosła Cukierniczego i Piekarskiego.
zeelandiaZeelandia stwarza swoim klientom możliwości ciągłego rozwoju na rynku cukierniczym, piekarskim i gastronomicznym. Pokazujemy jak będzie wyglądało jutro! Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów i młodych pasjonatów, którzy wspólnie tworzą innowacyjne koncepcje produktowe. Pracujemy zgodnie z międzynarodowymi trendami. Korzystając z niepowtarzalnego know-how stwarzamy klientom możliwości ciągłego rozwoju. Organizuje szkolenia i seminaria skrojone na miarę potrzeb każdego klienta.
Tomgast _logoFirma Tom-Gast jest Generalnym Dystrybutorem na Polskę profesjonalnego wyposażenia gastronomicznego wielu uznanych producentów. Nasze marki to: Rak Porcelain, Libbey, Eternum, Peugeot, DeBuyer, Cambro, Schott Zwiesel, Dynamic, Hotmix Pro, Revol, Victorinox. Bogata oferta handlowa poszerza się w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów oraz zmieniające się trendy na rynku. Dzięki wieloletniej obecności na rynku i konsekwencji w oferowanej jakości, firma Tom-Gast dostarcza dzisiaj do najbardziej wymagających klientów, jakimi są min. hotele, restauracje.
logo_fusio_gusto_nowen-150x42FUSION GUSTO jest specjalistą w segmencie ziół, kwiatów jadalnych, kiełków, oliwek, egzotycznych owoców i warzyw. Obecnie proponujemy naszym klientom ponad 200 różnych gatunków roślin pochodzących z różnych zakątków świata. Staramy się stale powiększać ofertę i poszukiwać dla naszych klientów nawet najbardziej egzotycznych produktów, takich jak: czarny czosnek, durian czy mech jadalny. Jesteśmy bezpośrednim importerem przez co możemy zagwarantować klientom wysoką jakość i przystępne ceny. Dzięki specjalnie wynegocjowanym warunkom w firmach logistycznych możemy docierać z naszymi produktami nawet do najbardziej oddalonych miejsc na terenie kraju.Dla naszych klientów organizujemy również szkolenia z zakresu wiedzy, obróbki warzyw i owoców egzotycznych.
logo_GMSTwoja impreza jest dla nas równie ważna jak dla Ciebie! Gastro Magic Service to największa w Polsce wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego, cateringowego i konferencyjnego. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i zdecydowanym liderem w branży. Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego powstała 17 lat temu z pasji do gastronomii i z potrzeby wynikającej z rynku. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala zapewnić klientowi profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo w doborze sprzętu na każdy rodzaj imprezy. Czy jest to mała kameralna impreza w ogrodzie, czy też ekstrawagancka kolacja „Black Tie” na 500 osób, czy impreza firmowa, piknik na 10.000 osób czy nawet koktajle na 20.000 osób. My zapewniamy to czego Ty potrzebujesz. W naszej ofercie znajdziecie najlepszy i największy wybór zastawy stołowej: porcelany, profesjonalnego szkła, sztućcy, bielizny, stołów, krzeseł i różnego rodzaju sprzętów kuchennych i piknikowych czy ogrodowych. Współpracujemy z wieloma uznanymi na rynku producentami w tym między innymi są to takie marki jak: Rosenthal, Versace, Villeroy&Boch, Chef&Sommelier, Steelite, Open Up, Spiegelau, Riedel, Robbe&Berking, Hepp, St James, Zenix, Hamilton Beach, Unox. Własna logistyka, ponad 30 samochodów pozwala nam na dostawę zamówionego sprzętu w każde miejsce w całej Unii Europejskiej. Zapraszamy do zapoznania się z nasza najnowsza oferta jak również do współpracy.
debicProfesjonalne produkty mleczne dla najbardziej wymagających zawodowców. Debic jest marką, która już od 30 lat daje pewność profesjonalistom na rynku gastronomicznym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu we wzbogacaniu śmietany oraz współpracy z profesjonalistami na rynku nasz asortyment spełnia najwyższe standardy. Jako zawodowiec, jesteś zadowolony tylko i wyłącznie z najlepszego rezultatu. Dlatego wybierasz tylko i wyłącznie naturalne, zdrowe produkty, które spełniają najwyższe oczekiwania w stosunku do jakości i smaku. Debic, jako międzynarodowa marka odniesienia dla produktów pochodzenia mlecznego, podziela Twoje ambicje. W efekcie możesz wyrazić w pełni swój talent, jak również zaoferować swoim klientom najlepszą cząstkę siebie. Asortyment produktów zawiera wiele odmian najwyższej jakości śmietan, jak również szeroką gamę nadzień, deserów, masła, lodów i koktajli mlecznych.
Logo More&More Marketing_(@)More&More Marketing to dynamicznie rozwijająca się agencja zrzeszająca brand Get More PR, świadczący kompleksową obsługę medialną oraz More&More Marketing zapewniający strategiczne wsparcie marketingowe. Wyspecjalizowane zespoły robocze, bazując na znajomości rynku, aktualnych trendów i indywidualnych potrzebach Klienta, realizują zadania z zakresu Media Relations, obsługi Social Media, tworzenia serwisów internetowych, SEO/SEM, Personal Brandingu, organizacji eventów, doboru gadżetów reklamowych i kreatywnych oraz tworzenia długofalowych strategii wizerunkowych.
logo expo sweet 0000Expo Sweet to największe w Polsce i Europie Środkowej targi branży cukierniczej, które od wielu lat angażują się w promowanie cukiernictwa w gastronomii. Jeden z czterech dni targowych jest specjalnie poświęcony branży gastronomicznej. Tego dnia odbywają się pokazy produktów cukierniczych, które mają zastosowanie w gastronomii i są wykorzystywane przez kucharzy na całym świecie. Na głównym Forum targów odbywają się „Mistrzostwa Polski w przygotowaniu deseru” z pulą nagród pieniężnych 10.000 zł. Mistrzostwa są imprezą dedykowaną wyłącznie kucharzom i restauratorom, a patronatem merytorycznym objęły je takie organizacje, jak Fundacja Szefów Kuchni, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni, Trendy Chef oraz Stowarzyszenie Kucharzy Polskich. Więcej informacji, a także relacje z poprzednich edycji targów można znaleźć na stronie www.exposweet.pl. Szefów kuchni, kucharzy i restauratorów zainteresowanych startem w Mistrzostwach Polski w przygotowaniu deseru, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń – szczegóły na stronie targów lub pod e-mailem: ezig@exposweet.pl.
logoWYPOSAŻENIE GASTRONOMII, PROFESJONALIZM I DOŚWIADCZENIE. Nasza oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie obiektów gastronomicznych, przetwórstw oraz sklepów spożywczych w zarówno nowe, jak i używane maszyny. Świadczymy usługi projektowania oraz realizujemy najtrudniejsze zagadnienia w dziedzinie przetwarzania stali. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie technologii i standardów, które pozwalają spełnić oczekiwania każdego klienta.
LogoPolmlek40_BlackFinalne-150x89Strategia rozwoju Grupy Polmlek opiera się na konsekwentnym ukierunkowanym działaniu zmierzającym do uzyskania pozycji lidera w branży mleczarskiej w kraju. Stały wzrost potencjału produkcyjnego, poprawa jakości oferowanych produktów oraz umacnianie pozycji marki Warmia to niektóre z elementów realizacji tej strategii.
nowe-logo-BFS_materialy-reklamowe-150x86W świecie, gdzie każdy coraz bardziej troszczy się o zdrowie i równowagę wewnętrzną, warzywa stanowią zasadniczy element codziennej diety. Firma Bonduelle zobowiązuje się dostarczać to, co w warzywach najlepsze. Aby zapewnić doskonałą jakość, firma kontroluje uprawy warzyw na każdym etapie począwszy od zasiewu, aż do zbioru. Kluczowe jest to, że warzywa przetwarzane są nie później niż kilka godzin po zebraniu z pola. Ponad stuletnie doświadczenie zobowiązuje, dlatego firma Bonduelle stale wprowadza innowacje. Z pewnością do największych z nich należą mrożone warzywa gotowane na parze oraz warzywa pakowane próżniowo sous vide w kategorii warzyw konserwowych. Ze względu na dogodne warunki upraw i odpowiedni klimat firma Bonduelle współpracuje również z polskimi rolnikami z samego serca Polski (kujawsko-pomorskie). Warte podkreślenia jest również to, że warzywny koncern w sposób szczególny dba o rozwój zrównoważony stale udoskonalając wszystkie procesy wewnątrz firmy.
PANESCOFOOD.COM RGBLa Lorraine Polska to lider w produkcji pieczywa w Belgii, Polsce i Czechach. Nasze produkty są dostępne w całej Europie, Turcji i Chile. Mamy dwie marki: Daupine iPanscofood.com, które stanowią portfolio 250 produktów. Naszym celem jest sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających szefów kuchni. Marka Panescofood.com dedykowana jest rynkowi gastronomii i jej misją jest innowacyjność i wysoka jakość w której stawiamy sobie najwyższa poprzeczkę. Zapraszamy na nasza stronę:www.panescofood.com oraz do obejrzenia filmu stanowiącego inspiracje do kreacji kulinarnych z naszych produktów (link).
SAGA_Logo_cmyk_300dpi_14203Firma SAGA to marka papierów do gotowania oraz pieczenia produkowana przez fińską firmę Metsä Tissue – wiodącegoy na światowym rynku producenta papierów.
Główne marki firmy to: SAGA, Lambi, Serla, Mola, Tento, Katrin oraz Fasana. Papier do gotowania i pieczenia SAGA to beztłuszczowe przygotowanie potraw w każdym procesie gastronomicznym, tj. w wodzie, na parze, w piecu, na patelni, w urządzeniach elektrycznych. Właściwości, które wyróżniają papier SAGA na tle pozostałych papierów dostepnych na rynku to:
• Wodoodporność – nie rozpuszcza się podczas gotowania w wodzie lub na parze
• Tłuszczo szczelność – nie przepuszcza tłuszczu
• Obustronnie pokryty warstwą silikonu – jedzenie nie przywiera do niego, eliminacja tłuszczu w obróbce produktów
• Odporność na niskie oraz wysokie temperatury – zamrażanie – dania na ciepło
• Brak migracji smaków i zapachów
• Wyrazistość smaków, aromatyczność potraw
• Innowacyjna forma serwowania
• Higieniczne przygotowanie żywności
• Produkt biodegradowalny i kompostowalny
logotyp_iglotexIglotex SA to czołowy producent oraz dystrybutor żywności mrożonej w Polsce z 30- letnią tradycją.
• 4 zakłady produkcyjne
• 25 oddziałów na terenie całego kraju
• 50 tysięcy kompleksowo obsługiwanych punktów detalicznych i gastronomicznych
• ponad 400 przedstawicieli handlowych
• ponad 500 specjalistycznych samochodów – chłodniKompleksowa oferta dla gastronomiiNasze atuty:
• kompleksowe zaopatrzenie punktów gastronomicznych
• największy zespół ludzi dedykowany rynkowi gastronomicznemu
• codzienne dostawy
• zespół doradców kulinarnych, który organizuje szkolenia, pokazy i prezentacje
• system Telemarketingu wdrożony w połowie 2012 dla klientów na terenie Krakowa i okolic, systematycznie powiększany, docelowo będzie zapewniał całodobową obsługę klientów na terenie całej Polski
BELFOOD_logo_cmykBELFOOD Sp. z o.o.  jest rodzinną, polską firmą oferującą innowacyjne rozwiązanie systemowe  100 % soków, nektarów, napojów gazowanych oraz owocowych dla kanału HORECA. Produkty oferowane są pod marką PURENA w postaci zagęszczonych soków do bezpośredniego odtworzenia wodą. Oferta systemowa to nie tylko produkty, ale także profesjonalne wsparcie sprzętowe w  dyspensery manualne i automatyczne premix oraz postmix. Przewaga tego rozwiązania w konfrontacji z tradycyjnymi produktami w kartonach czy butelkach 1 l wynika z eliminacji wielu zbędnych dla HORECA kosztów jak ilość opakowań,  masa transportowa , przestrzeń magazynowa. ZAPRASZAMY  www.belfood.plhttps://www.youtube.com/watch?v=eRzW0ODrIs0 
Komat_logotyp_RGBFirma Komat jest producentem mebli i urządzeń ze stali nierdzewnej dla gastronomii. Produkcja według najwyższych standardów, wysoka jakość, autorskie rozwiązania gwarantujące funkcjonalność oraz dbałość o najdrobniejsze detale sprawiły, że firma Komat stała się liderem na rynku polskim i europejskim. W ofercie Komatu znajdą Państwo meble i urządzenia gastronomiczne, ciągi wydawcze, bufety, witryny grzewcze i chłodnicze oraz linie barowe – masterBAR. Firma Komat nie tylko proponuje kompleksową ofertę produktów typowych, ale przede wszystkim otwarta jest na indywidualne potrzeby swoich klientów i zamówienia nietypowe.
główny_bez_lat[2]Cukiernie Sowa to miejsca z klimatem w samym sercu miast, łączące światowy fusion i tradycję od pokoleń. Niebanalny smak wypieków łączy sztukę cukierniczą i jakość, a mistrzowskie desery nie mają sobie równych. Oferta jest imponująca – od pieczywa poprzez ciastka i ciasteczka, do ciast i tortów bardziej wyrafinowanych a na galanterii czekoladowej kończąc.Uzupełnieniem słodkiej oferty cukierni jest wyjątkowa kawa stworzona z własnej mieszanki – Sowa Caffe 100% Arabica, którą można wypić na miejscu lub jako kawę w locie – zabrać do domu.Nie tylko najmłodsi klienci będą zadowoleni – punkty oferują lody własnej produkcji marki Sowa.Jakość zawdzięczamy przede wszystkim ludziom – pracownikom firmy, tworzącym nowe smaki a zarazem od lat wiernym tradycji cukierniczej biorącym udział w licznych konkursach w Polsce i za granicą z niemałym powodzeniem.Mamy nadzieję, że uda się Państwu przegnać każdą pogodową chandrę, a nade wszystko – zatrzymać na chwilę czas – delektując się wspaniałym smakiem naszych produktów.
J.J.Darboven_logomSpółka J.J. Darboven Poland jest dynamicznie rozwijającą się na polskim rynku gałęzią niemieckiej firmy z blisko 150 letnią tradycją J.J. Darboven GmbH&Co. KG. Od samego początku działalności, bazując na doświadczeniu i tradycji firmy matki, kładziemy nacisk na kompletną profesjonalną obsługę klienta. Od ponad 20 lat J.J. Darboven Poland jako wyspecjalizowana firma dystrybucyjna zorientowana na gastronomiczny rynek premium, dostarcza niezmiennie najwyższej jakości produkty (kawę, herbatę, czekoladę), niezawodne maszyny wraz z serwisem oraz zapewnia profesjonalne doradztwo.
Więcej na www.darboven.pl
maximus-logoFirma MAXIMUS zapewnia najlepszą obsługę klienta, którą osiąga udzielając doradztwa na każdym etapie inwestycji. W rzetelny i sumienny sposób świadczymy swoje usługi, profesjonalnie i terminowo. Zapewniamy serwis gwarancyjny i po gwarancyjny. Oferujemy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.
Logo_WillaWin_1_RWilla Win jest jednym z najbardziej doświadczonych sprzedawców wina. Nasi klienci obdarzyli nas zaufaniem, ponieważ zawsze dobieramy wina w sposób doskonały. Każda butelka wina posiada niepowtarzalny aromat miejsca z którego przybyła. Wino to nasza pasja, a chęć dzielenia się nią zaowocowała powstaniem Willi Win. Nasza misja to zapewnienie wysokiego poziomu oferowanych win przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Zaspokajamy smak każdego podniebienia, ponieważ nasza bogata oferta obejmuje wina z najróżniejszych zakątków świata w tym: Francji, Włoch, Australii, Hiszpanii, Niemiec, Chile, Argentyny, RPA, Nowa Zelandia, Portugalia i wiele innych wspaniałych winnic. Naszym zadaniem jest także służenie radą i pomocą w trakcie całego procesu tworzenia karty win, sprawne pozyskiwanie, magazynowanie i sprzedaż zamawianych roczników, dlatego jesteśmy w stanie oferować nasze wina na tak atrakcyjnych warunkach. Prawdziwy miłośnik wina codziennie znajdzie u nas coś ciekawego dla siebie.
logo-oerlemansFirma Oerlemans Foods jest producentem wysokiej jakości mrożonych owoców, warzyw i mieszanek warzywnych. Na rynku polskim istnieje już 18 lat z zakładami produkcyjnymi w Strzelnie oraz w Siemiatyczach. Oferujemy przez cały rok kilkadziesiąt produktów  i ich wariantów przeznaczonych do rynku gastronomicznego, przemysłowego i do detalu.. Posiadamy ogólnoświatową rejestrację EFSIS. Wszystkie czynności zorganizowane są według dyscypliny ”Total Quality Management”, zaś miejsca produkcji, pakowania i przechowywania mrożonek spełniają wymogi HACCP. Przez wszystkie te lata Oerlemans Foods znacznie umocnił swoją markę na rynku polskim  i nie tylko, a produkty zdobyły szerokie uznanie zwłaszcza w sektorze gastronomii wśród szefów kuchni. Jesteśmy niezawodnym producentem i partnerem handlowym. Dokładamy wszelkich starań aby oferowane produkty były wysokiej jakości, optymalnie odpowiadające Państwa potrzebom. Dbamy o to, aby  nasze  produkty były atutem w Państwa menu, a klienci chętnie do Was wracali.
tablica 80x70 (1)Przedsiębiorstwo Elpol jest firmą rodzinną działającą na rynku polskim od 1995r. Zajmujemy się przetwórstwem runa leśnego pozyskiwanego wyłącznie na terenie naszego kraju z ekologicznie najczystszych kompleksów leśnych Polski. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje wysoką jakość i szeroką gamę produkowanych wyrobów. Priorytetem właścicieli firmy jest zadowolenie odbiorców. Współpracujemy z Euro-Toques Polska – stowarzyszeniem powstałym w celu promowania najlepszej żywności i jakości produktów, którego zadaniem jest propagowanie tradycji kulinarnej kraju dla zachowania naturalnego smaku.
prFirma Smarten PR jest agencją Public Relations specjalizującą się w kanale HoReCa. Doświadczenie i praktyka jaką kieruje się Smarten PR jest podstawą sukcesu w działaniach PR & Marketing dla hotelu, restauracji, firm caterinfowych, osobistości kulinarnych oraz firm i produktów chcących zaistnieć w tym kanale sprzedaży. Na codzień Smarten PR współpracuje z najważniejszymi szefami kuchni w Polsce, promuje wydarzenia kulinarne oraz wprowadza wiele brandów na rynek HoReCa. Druga cześć firmy to Smarten Consulting & event prowadzi doradztwo i projektowanie obiektów hotelowych i restauracyjnych oraz jest dystrybutorem czołowych brandów skierowanych do HoReCa. www.smartenpr.pl oraz www.smarten.pl
mmHistoria firmy Mazurskie Miody sięga 1964 roku, kiedy to Bogdan Piasecki założył swoją pierwszą pasiekę. Na przestrzeni lat rozwijał swoje zamiłowanie oraz wiedzę na temat konfekcjonowania miodów pszczelich, stając się jednym z najlepszych oraz najbardziej uznanych pszczelarzy w kraju. W 2007 roku wraz z wybudowaniem nowej siedziby firmy w Tomaszkowie Mazurskie Miody uruchomiły linię produkcyjną miodów pitnych. Obecnie jako jedna z nielicznych firm w Europie produkuje niesycone miody pitne, które cieszą się uznaniem w kraju, jak i za granicą zdobywając nagrody oraz wyróżnienia. Kolejnym etapem rozwoju było założenie firmy Destylarnia Piasecki, która zajmuje się produkcją alkoholi gatunkowych, likierów, okowit oraz starzonych destylatów. Destylarnia słynie z wyśmienitej wódki zbożowej, filtrowanej przez specjalnie wyselekcjonowany węgiel drzewny pochodzący z Bieszczad – Piasecki Vodka. Okowity Warmińskiej wpisanej na listę produktów tradycyjnych, regionalnych. Jedynego w Europie destylatu miodowego nabierającego charakteru brandy podczas 3 letniego okresu leżakowania w Polskiej dębinie – Bairille. Obecnie przedsiębiorstwo Mazurskie Miody/Destylarnia Piasecki wprowadza na rynek jedyną w 100% Polską Whisky Singel Malt – The Langlander. I tak jak na początku, tak i teraz produkty Destylarnia Piasecki i Mazurskie Miody tworzone są z pasją, tak aby każdy produkt był po prostu, najlepszy.
logo z RPrzedsiębiorstwo Handlowe „Koryb” z siedzibą w Pucku jest firmą o rodzinnej strukturze własności i istnieje na rynku już od ponad 15 lat. Firma stale się rozwija i jest obecnie liczącym się w branży rybnej województwa pomorskiego średniej wielkości podmiotem gospodarczym. Prowadzimy działalność hurtową a do grupy naszych dostawców należą firmy ze ścisłej czołówki najlepszych producentów z branży rybnej, którzy zaopatrują rynek nie tylko na terenie Polski ale również dominują w eksporcie. Oferowane przez nich produkty spełniają wszystkie standardy jakościowe i technologiczne wymagane przez Unię Europejską. Działalność firmy skierowana jest głównie do odbiorców specjalizujących się w handlu produktami z branży rybnej. W naszej ofercie dominują ryby świeże, mrożone, wędzone a także przetwory rybne takie jak : marynaty, ryby solone, opiekane i wyroby garmażeryjne.Do grupy naszych odbiorców należą sieci handlowe, sklepy ogólnospożywcze, podmioty z sektorów : hotelarskich, restauracyjnych i gastronomicznych ( grupa Horeca) a także szpitale. Gwarantujemy najwyższą jakość pod względem oferowanych wyrobów, terminowości dostaw oraz samej obsługi. Możemy pochwalić się zdobyciem prestiżowych nagród w rankingach „Diamenty Forbesa” oraz „Gazele Biznesu” Dysponujemy własnym transportem chłodniczym. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
3wyspy

Nasz hotel położony jest w Świnoujściu, krainie bałtyckich wysp i miejscowości, gdzie zawsze panuje wakacyjny klimat. Otoczenie, w skład którego wchodzą najszersza polska plaża, Park Zdrojowy oraz Nowa Promenada, spełni oczekiwania zarówno miłośników nadmorskiego relaksu i plażowania, jak również fanów zabawy lub aktywnej turystyki. Na nasz kompleks wypoczynkowy składają się trzy budynki, w których do dyspozycji Gości jest 150 dwuosobowych pokoi, wyposażonych w nowoczesne meble i wykończonych zgodnie z obowiązującymi trendami. Z pewnością dadzą relaks i odprężenie po pełnym wrażeń dniu.

Atutem Trzech Wysp jest również rozbudowana strefa relaksu, w postaci basenu, jacuzzi, sauny oraz strefy Wellness, gdzie wykonywane są kompleksowe zabiegi lecznicze. SPA nad morzem to idealny sposób na relaks albo powrót do zdrowia, a wykwalifikowani specjaliści oraz odpowiednie metody stosowane przez naszych specjalistów, z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania. Zapraszamy również do wizyty w naszych stylowych restauracjach, w tym Keja Baru, z którego okien podziwiać można piękno Bałtyku.

PATRONI MEDIALNI

Kuchnia__CMYKKuchnia+ to pierwszy i jedyny polski kanał kulinarny. Stacja prezentuje najlepsze polskie i zagraniczne programy dotyczące gotowania, nowości kulinarnych, znanych restauracji, zdrowego odżywania i nowoczesnej kuchni. Gotowanie w kuchni+ jest pasją, a celem programów jest poszerzanie kulinarnych horyzontów, promocja zdrowego jedzenia oraz dostarczanie inspiracji do przygotowywania nowoczesnych i smacznych potraw.
logoPapajaPapaja.pl – Platforma Gastronomiczna – to największy i najstarszy portal gastronomiczny w Polsce. Od ponad 14 lat jest źródłem wiedzy dla szefów kuchni, restauratorów oraz firm działających na rynku HoReCa. To u nas można uzyskać informację oraz przeczytać obszerną relację z odbywających się imprez branżowych – konkursów, pokazów, targów i projektów unijnych. Prezentujemy sylwetki znanych i cenionych szefów kuchni z kraju, jak i zagranicy. Wspieramy kobiety, które działają na rzecz gastronomii. Współpracujemy z organizacjami i stowarzyszeniami. Od kilku lat jesteśmy patronem medialnym Kulinarnego Pucharu Polski. Wspieramy publikacje wydawnicze i promujemy książki związane z tematyką gastronomiczną.
kucharzepl1.jpgKucharze.pl – Platforma Gastronomiczna prowadzona przez Stowarzyszenie Kucharzy Polskich. Skupiamy najlepszych polskich kucharzy, zarówno pracujących w kraju jak i za granicą. Wśród naszych odbiorców znajdują również się osoby decyzyjne branży HoReCa, a także nauczyciele przedmiotów gastronomicznych i młodzi adepci sztuki kulinarnej. Na platformie można odnaleźć wiele ciekawych artykułów branżowych oraz ogłoszeń o pracę. Dużym zainteresowaniem cieszy się dział, w którym rekomendujemy wybrane produkty PRODUKTY POLECANE oraz NEWS, w który informujemy o ważnych wydarzeniach branżowych, konkursach gastronomicznych, warsztatach kulinarnych i informacjach dla Członków SKP.
poradnik_restauratoraPoradnik Restauratora jest pismem wydawanym nieprzerwanie od 1999 roku, które od momentu powstania przeszło drogę dynamicznego rozwoju, czego wyrazem jest wysoka pozycja w niezależnych badaniach. PR to specjalistyczny magazyn o profilu poradniczo – informacyjnym. Dostarczany jest bezpośrednio do rąk specjalistów w branży gastronomicznej. Adresatami są właściciele lokali gastronomicznych oraz osoby, które podejmują decyzje zakupowe. Wydawcą PR jest Biuro Promocji i Reklamy Generalczyk spółka jawna, które w swoim portfolio posiada także Poradnik Handlowca – czołowy tytuł wśród pism branży FMCG oraz magazyn Handlowiec, skierowany do sieci franczyzowych FMCG.
akademia_podpis_logo„akademia kulinarna – od nauki do sztuki kulinarnej”, to magazyn skierowany do uczniów szkół gastronomicznych oraz młodych kucharzy zaczynających swoją kulinarną, zawodową przygodę.Projekt został stworzony nie tylko by inspirować, ale również po to, by uczyć. Dlatego każde wydanie zawierać będzie przepisy ilustrowane etapami przygotowania dań, które pomogą w zrozumieniu procesu powstawania konkretnych potraw. Wśród stałych rubryk znajdą się również wywiady ze znakomitymi szefami kuchni oraz cukierni, dzięki którym dowiecie się jak wyglądała ścieżka kariery ludzi osiągających sukcesy w branży gastronomicznej. Ponadto będziecie mieli możliwość zadawania pytań ekspertowi kulinarnemu – Jerzemu Pasikowskiemu, poznawać tajniki carvingu wraz z Mariuszem Gachewiczem oraz pogłębiać wiedzę cukierniczą razem z Bożeną Sikoń. Akademia Kulinarna pomoże Wam także zrozumieć wpływy lokalnych tradycji na nowoczesne kulinaria, poprzez cykl artykułów o tworzących naszą tożsamość kuchniach regionalnych.
NG.logoPortal NEWSGASTRO to pierwszy portal dobrego smaku. Pierwszy portal łączący profesjonalistów z amatorami. Codzienne wiadomości ze świata HoReCa. Porady ekspertów i utytułowanych szefów kuchni. Polecane hotele i restauracje. Polecane miejsca na weekend, wakacje, relaks. Wiedza dla szukający inspiracji. Informacje o super miejscu na wypoczynek. Informacje gdzie zjeść i zrobić rezerwacje w restauracji. IDEALNE MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ.
RS oficjalnenRESTAURACJA - specjalistyczny dwumiesięcznik dla restauratorów, inwestorów, właścicieli i managerów lokali gastronomicznych oraz firm cateringowych, a także do Szefów Kuchni i pracowników branży HoReCa. Restauracja dostarcza swoim czytelnikom nie tylko przegląd najważniejszych informacji z rynku HoReCa. Tym co nas wyróżnia spośród innych pism o podobnej tematyce jest rozbudowana sekcja narzędziowo/poradnikowa. Zgromadziliśmy wokół pisma zespół najwybitniejszych ekspertów/praktyków z wieloletnim, popartym sukcesami doświadczeniem gastronomicznym, którzy na łamach –Restauracji- dzielą się z Państwem swoją wiedzą i praktycznymi poradami z zakresu zarządzania biznesem restauracyjnym.
Logo WDKWszystko Dla Kucharzy – portal gastronomiczny założony przez kucharzy-pasjonatów (Artura Cichowskiego, Miłosza Kowalskiego, Michała Kuter i Marka Litwina) dla kucharzy, informujący o najważniejszych wydarzeniach z branży, o pracy kucharzy w Polsce i na terenie Wielkiej Brytanii, patron międzynarodowych konkursów kulinarnych, wydawca książki Anglia – kucharska rzeczywistość. Artur Cichowski, Miłosz Kowalski, Michał Kuter i przyjaciele. Podpowiadamy, jak stawiać pierwsze kroki w gastronomii, jak przygotować się do wyjazdu za granicę, jak rozwijać kuchenne umiejętności i z pasją tworzyć nowoczesne dania. Dzięki współpracy z kucharzami takimi, jak: Przemysław Kuśnierek, Patryk Dziamski, Patryk Szczepański czy Arek Bober podsuwamy gotowe pomysły na potrawy świąteczne, dania z produktów sezonowych i tych, dostępnych przez cały rok.
slowSlowLife Food & Garden to ogólnopolski magazyn lifestylowy popularyzujący ideę życia bez pośpiechu. Czasopismo kierowane jest do świadomych i dojrzałych Czytelników poszukujących swojego rytmu we współczesnym świecie. W każdym numerze prezentujemy świeże spojrzenie na życie miejskie. Odwiedzamy ciekawe miejsca, przemierzamy kraj w poszukiwaniu inspiracji i interesujących tematów. Piszemy o tym co ważne, modne, inspirujące i niebanalne. Inspirujemy do lepszego życia i podejmowania mądrych, świadomych wyborów.Strona www.slowlifepolska.pl

 

Dodaj komentarz