Dekoracje z Majonezem Kieleckim

WSP Społem Majonez Kielecki 500m_l PLASTIKSmak klasycznych, polskich dań oraz magia Świąt Bożego Narodzenia sprawiają, że rodzinne spotkania są wyjątkowe. Jeśli przy tym chcesz, by Twoje potrawy oryginalnie wyglądały i podkreślały unikalny charakter tego okresu – udekoruj je tradycyjnym Majonezem Kieleckim, teraz dostępnym również w poręcznej, plastikowej butelce!

Choinka na sałatce? Proszę bardzo! Gwiazdka, a może dzwonek na pieczonym mięsie? Nie ma problemu! Od teraz możesz „puścić wodze fantazji” i zaskoczyć gości nie tylko smakiem, ale także wyglądem przygotowanych posiłków. Ponadto, dekorowanie dań może stać się ciekawą, rodzinną zabawą.

Tradycyjna receptura Majonezu Kieleckiego oraz wysokiej jakości składniki zostały zamknięte w praktycznej butelce właśnie po to, by ułatwić dozowanie produktu oraz jego transport. Podobnie jak w wersji w szkle, Majonez Kielecki w plastikowym opakowaniu nie zawiera substancji konserwujących. Jego lubiany przez konsumentów, niezmienny smak oraz gęsta, kremowa konsystencja gwarantują smaczne urozmaicenie wielu świątecznych potraw. Zatem pora wziąć się… do dzieła!