FOTOGRAFIA KULINARNA – KONKURS!

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH, DLA KTÓRYCH FOTOGRAFIA KULINARNA JEST PASJĄ!

Nie ważne, że nie potrafisz gotować – ważne,że jesteś profesjonalnym fotografem lub uzdolnionym blogerem kulinarnym. W konkursie liczy się pomysł na zdjęcie i technika wykonania.

Rusz głową i wykorzystaj do jednego zdjęcia rybę morską, a do drugiego czekoladę i maliny. Masz szansę zdobyć wspaniałe nagrody  oraz wypromować siebie i swoje fotografie w środowisku HoReCa i stać się najleszym fotografem kulinarnym w Polsce!

„Branża HoReCa ma ogromne oczekiwania wobec profesjonalnych fotografów. Prawidłowo wykonane i przygotowane zdjęcie jest głównym narzędziem marketingowym w rękach restauracji, hoteli oraz producentów produktów spożywczych, portali  i blogów oraz wydawnictw kulinarnych. Z uwagi na fakt, iż wszelkie płaszczyzny, na których można promować kulinaria i żywność cieszą się ogromną popularnością, zaistniała potrzeba wyłonienia i nagrodzenia  najzdolniejszych fotografów w tej dziedzinie sztuki”

Krzysztof Szulborski:

Prezes Stowarzyszenia Kucharzy Polskich, restaurator, autor książek kulinarnych.

Nagrody:

  1. Aparat Olympus OM-D E-M5 z obiektywem 12-40 mm.
  2. Promocja usług fotograficznych laureata na łamach najlepszych kulinarnych i fotograficznych czasopism branżowych oraz w programie telewizyjnym.
  3. Bon na wydanie fotoksiążki.

Goście Gali Finałowej, która odbędzie się 23 sierpnia 2014 na Zamku w Gniewie, będą mogli oddać swój głos na wybrany zestaw prac jednego uczestnika konkursu. Wśród głosujących zostanie wylosowany aparat Olympus TG-3.

więcej informacji o konkursie….