Kucharze SPKiC RP dla IPA w Malborku 22.07.2005 r.

Dnia 22.07.2005 roku kucharze ze Stowarzyszenia Polskich Kucharzy i Cukierników Region Pomorski tj.: Zdzisław Senwicki, Andrzej Ławniczak, Marek Pietrzak oraz Krzysztof Szulborski zorganizowali grillową biesiadę z okazji DNIA POLICJANTA w Malborku.

Główną atrakcją był MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ drużyn Policyjnych. Poza ekipami z Wybrzeża zjawiły się bardzo mocne ekipy z Rzeszowa oraz Jaworzna. Walka była bardzo zacięta, ale wyrównana.

 

Po każdym z meczy zawodnicy raczyli się w zorganizowanym specjalnie dla nich kasynie policyjnym, gdzie mogli zjeść i wypić najróżniejsze smakołyki. Według opinii niektórych policjantów, grało im się wtedy znacznie lepiej. Pierwsze miejsce zajęła ekipa Policji z Rzeszowa, drugie – z Jaworzna, trzecie – ze Sztumu. Na czwartym miejscu uplasowała się sympatyczna ekipa Policjantów z Malborka.

Po turnieju Prezes IPA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Policjantów) Pan Marek Szydłowski (Komendant Policji Drogowej w woj. Pomorskim) wręczył naszym mistrzom grilla złote medale za „Najsmaczniejsze Jedzenie w Dziejach POLICJI”.

Na pewno będziemy tu za rok !!!