„Kulinarne Mistrzostwa Polski” na targach WorldHotel

sowa

Robert Sowa zaprasza na największe wydarzenie kulinarne jesieni! „Kulinarne Mistrzostwa Polski” to nowy prestiżowy konkurs, który odbędzie się 12 października br. podczas 9. Międzynarodowych Targów WorldHotel organizowanych w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56C w Warszawie.

Nie przypadkowo Mistrzostwa towarzyszą targom WorldHotel. Gastronomia to ważny element w hotelu, a dobra kuchnia to nie tylko wizytówka, lecz także ważny czynnik generujący przychody obiektów noclegowych.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich pracujących w zawodzie kucharzy, bez względu na wiek i zajmowane stanowisko. Jedynym warunkiem jest przesłanie kompletnego zgłoszenia oraz pokonanie konkurencji w drodze do finału, bowiem spośród wszystkich zgłoszeń wyłonimy tylko 12 finalistów.

Kulinarnego Mistrza Polski wybiorą dwa składy jurorskie – Jury profesjonalne składające się ze znanych autorytetów kulinarnych oraz Jury gwiazd, w którym zasiądą znani i lubiani aktorzy, muzycy, dziennikarze… Oceniane będą m.in.: mis en place, techniki kulinarne, smak i estetyka podania, czyli wszystko to, na co zwracają uwagę Klienci restauracji.

Zgłoszenia konkursowe należy przesłać na adres: konkurs@sowarobert.pl do 18 września br.

Pliki do pobrania:

Regulamin
Formularz
Receptura

sponsorzy