Vouchery na Przyszłość!

Polskie restauracje zostały z dnia na dzień zamknięte lub ich działalność jest ograniczona wyłącznie do sprzedaży posiłków na wynos. Aby pomóc branży gastronomicznej przetrwać kryzys i uchronić wiele biznesów przed zamknięciem, Finebite błyskawicznie zmieniło model działania i wprowadziło Vouchery na Przyszłość.

Dzięki wsparciu Oli Lazar i akceleratora FoodForward rusza sprzedaż Voucherów Finebite, które nazywamy „Voucherami na Przyszłość” i które są nową funkcjonalnością w aplikacji.

Użytkownicy zamawiają wirtualne Vouchery w wybranej restauracji na określoną kwotę. Opłata trafia do restauracji natychmiast, a na zaplanowanie wizyty i wykorzystanie Vouchera w restauracji goście mają czas aż do 30 grudnia 2020.

Zespół Finebite wprowadził do aplikacji jeszcze jedną funkcję. Są nią Paczki Wsparcia, dzięki którym użytkownicy mogą przez aplikację zamówić z ulubionych restauracji paczki z flagowymi produktami, takimi jak kiszonki, sosy, a także inne składniki do samodzielnego wykonania dań wg przepisów opracowanych przez szefa kuchni. Restauratorzy mogą w ten sposób dalej funkcjonować, bez potrzeby zwalniania pracowników czy redukcji etatów, a użytkownicy odtwarzać ulubione potrawy z restauracji w domu, przyjemnie, smacznie i całkowicie bezpiecznie, spędzając czas na domowej kwarantannie.

Finebite wprowadził też możliwość zamawiania posiłków dla lekarzy oraz szpitali bezpośrednio przez aplikację w ramach akcji #gastropomaga.

Najczęściej zadawane pytania