SZKOLENIA

Pomorska Akademia Kulinarna

pakfot

Pomorska Akademia Kulinarna jest miejscem, w którym możesz udoskonalić swoje kulinarne umiejętności albo przyswoić sztukę gotowania od podstaw. Uczymy wszystkich: od kucharzy, kuchmistrzów, piekarzy, cukierników i nauczycieli zawodu, po kulinarnych pasjonatów i amatorów. Jesteśmy cierpliwi i skuteczni, nasze szkolenia odbywają się w doskonałej, niezapomnianej atmosferze.

logo akademiaNasi trenerzy są świetnymi doradcami kulinarnymi z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizują się w profesjonalnych szkoleniach dedykowanych pracownikom hoteli i restauracji, jak również restauratorom, którzy poszukują merytorycznego i praktycznego wsparcia przy rewitalizacji karty menu lub oczekują stworzenia precyzyjnego know-how wraz z wprowadzeniem systemu HACCP w firmie.

W ofercie szkoleniowej można odnaleźć także warsztaty gastronomiczne o różnych stopniach zaawansowania, skierowane dla uczestników indywidualnych bądź grup zorganizowanych.

Szkolenia w stylu live-cooking są realizowane w formie edukacyjno-rozrywkowej, będąc świetnym rozwiązaniem na wieczór integracyjny dla pracowników lub klientów dobrych firm.

Prowadzimy szkolenia o różnym stopniu zaawansowania:

Wszystkie szkolenia są szyte na miarę, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu:

e-mail: marketing@kucharze.pl

 

 

 

 

Dodaj komentarz