4. Ogólnopolski Konkurs Fotografii Kulinarnej 2017

REGULAMIN      PARTNERZY      KONTAKT      JURY

Zapraszamy do udziału w 4. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Kulinarnej, który jako jedyny w Polsce łączy świat fotografii i stylizacji z profesjonalną gastronomią.

PLAKAT Z OLYMPUS

Zobacz czym jest smak umami: http://www.kucharze.pl/umami-piaty-smak/

Zobacz czym jest fotografia produktowa: http://fotoblogia.pl/1079,fotografia-produktowa-jak-zaczac-organizujemy-domowe-studio

Podczas tegorocznej edycji komisja konkursowa złożona z fotografów, przedstawicieli najbardziej liczących się mediów i producentów z branży HoReCa, magazynów lifestyle’owych oraz szefów kuchni, oceniać będzie stylizację oraz poprawność techniczną nadesłanych zdjęć, w dwóch kategoriach: OFFOWEJ oraz PRODUKTOWEJ. Oprócz możliwości dotarcia do szerokiego grona odbiorców, możecie spodziewać się wspaniałych nagród rzeczowych o łącznej wartości 13.000 zł, ufundowanych przez partnerów wydarzenia. Przygotowaliśmy także wiele nowości, na czele z wernisażem prac finałowych, który odbędzie się 14 czerwca 2017 w Sztuce Wyboru, przy ul Słowackiego 19 w Gdańsku. Podczas wernisażu odbędą się także obrady Komisji Konkursowej oraz warsztaty fotografii, zorganizowane przez firmę Olympus. Laureaci każdej kategorii zaproszeni zostaną na uroczystą galę finałową, która odbędzie się 30.06.2017 na Zamku w Gniewie.

Deadline: 23 maja 2017, godz. 23:59

Kontakt: Agnieszka Opłatkowska, e-mail: foto@kucharze.pl

Dodaj komentarz